Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire mondhatjuk azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondhatjuk azt hogy valakik között vibrál/forr a levegő?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

azt hiszem még nem érezted ezt

olyan mintha a másik éneddel találkoznál

+bazi nagy libidós vonzzerő!

2009. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előbb volt egy ilyen kérdés valahol... nem tudom így elmondani, ha nem tudod akkor még nem érezted.Én találkoztam egyszer egy sráccal , nem ismertem, ő sem engem, de tisztára levert a víz tőle,semmi nem érdekelt magam körült, a fél életemet odaadtam volna azért az egy éjszakáért.Szerintem az emberek egy része meg sem tapasztalja ezt.
2009. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két ember közt olyan nagy a vonzalom, hogyha egymás társaságában látod öket, érzed a levegőben a pozitív feszültséget még akkor is, ha azok ketten látszólag teljesen semleges dologgal foglalkoznak!

Ha te vagy az egyik fél, olyan, mintha részeg lennél!

Az agyon ilyenkor tompa érzés lesz úrrá, az érzékeid, az egész teszted a másik közelségére reagál, láthatóan kipirosodsz, hirtelen leizzadsz, a szíved gyorsabban ver!

És bár azt hiszed, hogy a kívülállók nem látják rajtad, pont az történik veled amit kérdezel, valakivel forr köztetek a levegő!

De ha majd személyesen átéled, jobban megérted :)

2009. febr. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont így van ahogy leírták. Velem is megtörtént egyszer, és mindenki észrevette. Nagyon különös érzés. Velem is egy addig ismeretlennel történt, lesem vettük egymásról a szemünket. Esküszöm, első látásra úgy megkívántam, mint még senkit. Mindenkinek feltünt, hogy valami van.
2009. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!