Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket is zavarna egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket is zavarna egy idő után ez a közbeszóllás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon jól elvagyunk...ő szeretne velem járni de, én több okból is ugy érzem nem vagyunk egymáshoz valók.

a kérdés arra irányul... miért kéne állandóan beszélni mikor találkozunk miért nem lehet kis csend is...Olyankor mindig közbeszól hogy mondjak valamit mert nem szereti a csendet.:s akkor szoktam mondani neki: akkor kiabálj..


Szerintem neki kinos lehet ezért háritja rám a beszédet hogy beszéltessem(+ gyanítom ő sem tud épp mit mondani olyankor..)..ami bosszantani tud néha. Egyszer én is kifogyok a témából pár óra után.:D


pl szerintem ebből is látszik nem igazán illünk össze.

amolyan érdekességképp kérdem...


2011. febr. 16. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem szoktam érteni :D A legjobb barátaimmal is előfordul, hogy egyszerűen kifogyunk a témából, és csak ülünk csöndben... de minket sosem zavar, inkább csönd legyen, minthogy feleslegesen beszéljünk hülyeségeket, meg a másikat nyúzzuk, hogy mondjon valamit :D Előbb-utóbb úgyis eszünkbe jut valami :D
2011. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelmespárok sem beszélnek állandóan ha együtt vannak,tudod van egy olyan mondás,hogy az az igazi barát,akivel a csend már nem kínos:D
2011. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt gondolom én is:)...ezért is mondom h nem passolnánk össze, egy igazi kapcsolatban legyen az barát vagy kapcsolat fel sem merül ilyen, h kinos a csend vagy addig jó mig egyfolytába beszélünk. Ezt lehet érezni...
2011. febr. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!