Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tegyük fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tegyük fel, hogy utaztok egy buszon, és (lentebb)?

Figyelt kérdés

Lányok! Tegyük fel, hogy utaztok egy buszon, és már alig van hely, kivéve egy kb 18-23 évb körüli srác mellett. Mitől függ az, hogy leülsz-e mellé,vagy sem?


Kort is!


2011. febr. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy mennyire vagyok fáradt, mekkora a csomagom, és hány megállót tervezek utazni. 22l
2011. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első: pontosan!:)
2011. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat utazom, és mások (pl. idősek,anyukák gyerekkel) nem akarnak leülni, és nem kell a hely miatt átfurakodnom a fél buszon, akkor leülök. Ha csak nem néz ki hajléktalannak/részegnek, akkor rohadtul nem befolyásol, hogy ki mellé ülök le.

16/L

2011. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:

16:12


+1


Továbbá ha látom, hogy nagyon stíröl és biztos le fog szólítani vagy bámulja a lábaimat egész úton, akkor sem ülök le oda.

2011. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat!Amúgy azért kérdeztem, mert úgy vettem észre, hogy nem nagyon mernek mellém leülni az emberek, pedig nem vagyok büdös, csöves, és ebvallom ez kicsit sz@rul esik.Monjuk, egyesek szerint egy kicsit goromba tekintetem van"csúnyán nézek", valamint mostanában naponta kb 1-2 órát edzek, nem alszom túl sokat, ez meg is látszik aszememen és az arcomon:S ,és lehet ezért "félnek" leülni....XD


18 / F

2011. febr. 16. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, állítólag én is gorombán nézek, ráadásul én lány vagyok, ez így még szörnyűbb:D Sokszor azon kapom magam, hogy akaratlanul is összehúzom a szemöldököm:D
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!