Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? :/

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal. Már volt ezelőtt is hosszabb kapcsolatom(2év). Az első fél évben kb. minden rendben volt köztünk. De az utóbbi fél évben egyszerűen nem kívánom már. Eleinte azt hittem, hogy velem van a baj, de rájöttem, hogy nem(vagyis részben biztos), hanem csak vele nincs kedvem szexelni. Természetesen nem csaltam meg de ha más valakivel "kellene csinálnom" biztos, hogy semmi probléma nem lenne. Tehát elég egyértelmű, hogy csak vele nem megy valamiért, pedig szeretni szeretem::S Szerintetek mi lehet ennek az oka és mi a megoldás erre? Mindenképp a szakítás?:S Normális válaszokat írjatok légyszíves, köszönöm!



20/L


2011. febr. 16. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy előző kapcsolataimban minden oké volt ilyen téren...
2011. febr. 16. 14:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereted. max szeretni akarod
2011. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az biztos, hogy az első szerelmem után már nem megy, hogy annyira nagyon szerelmes legyek, de szerintem a szex nem feltétlenül csak a szerelmen múlik....persze az is nagyon fontos...de gondolom értitek mire gondolok. Ha valakinek még van ötlete írjon!
2011. febr. 16. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
szia sajnos nekem is ez a gondom csak mi 4éve vagyunk együtt..:( sajnos kihült a láng!!! nem kívánod már..
2011. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, nálad mióta tart ez? Mit fogsz tenni?
2011. febr. 16. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is egyetértek a szexxel kapcsolatban,mármint h nem kell feltétlenül szerelemnek lennie egy jó szexuális aktushoz ill orgazmushoz...

Szerintem nemcsak kihűlt a dolog,hanem lehet h nem is szeretted őt igazán...És emellé még nem is kívánod a testét,ami elég nagy baj:S


Kicsit talán még élned kellene így 20 évesen,és adhatsz magadnak még időt ebben a kapcsiban,de ha nem változik mindenképp szakíts:/

2011. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már a szakításon, de nem megy...biztos vagyok benne, hogy hamar megbánnám:S Na meg mit mondjak neki? Nem kívánlak, nem jó a szex ugyh. legyen vége?:S Amúgy meg minden téren tökéletes vele minden, mert még soha egy pasim se figyelt oda rám ennyire és nem foglalkozott velem ennyit. Amúgy az ágyban sem rossz, mert jó...de nekem vele mégse megy:S Eléggé bonyolult helyzet ez:/
2011. febr. 16. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, én pár napja szakítottam... ha te még nem jutottál el eddig a döntésig, de érdekel más min megy keresztül ilyenkor, írj egy privátot, és pár hét múlva leírom, én mire jutottam, megbántam-e stb, most nem tudok többet segíteni. :(

19/N

2011. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért lehet így...Mert sex közben,olyat csinál,ami kiábrándít....És nem is biztos,hogy orgazmusod van közben...Na e-miatt már nincs is sok kedved,mert tudod úgysem mész el...eleve így fogsz neki...Én azért még kívánom a párom,de nekem is vannak ilyen "lököttségeim"...
2011. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!