Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Szeretnék kialakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szeretnék kialakítani valamit!

Figyelt kérdés

Van 1 velem egy évfolyamba(másik suliba) járó fiú. Tipikus helyzet. Nekem tetszik, nem tudom,ő hogy érez. Közösségi oldalon ismerősnek jelöltem és viszonylag sokat tudunk beszélni,ha időnk engedi. Már élőben is volt 1 találkozás,de akkor nem tudta,hogy ki vagyok. Szerintem nem ismert fel, de már volt rámosolygós dolog. Tudom hogy ez apróság,nem az,hogy úr isten rám mosolygott, de jól esett.


Kérdés: hogyan tudnék közeledni úgy,hogy ne nyomuljak?

Előre is köszi: 14L


2011. febr. 15. 22:32
 1/5 Moszuke ***** válasza:
ez nem a fiú dolga lenne?
2011. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. -.- De biztosan, ha egyáltalán már lett volna lehetőség valahogyan beszélni,vagy ilyesmi.
2011. febr. 15. 22:43
 3/5 Moszuke ***** válasza:

nem gondolod, hogy ha bejönnél neki akkor kezdeményezne a közösségi portálon ahol tudtok sokat dumálni?

hogyan tudnál közeledni? ez a véredben van hiszen nő vagy nem?

na ha nem hát nem..


egy chatelés vagy levelezés közben dobd fel az ötletet, hogy szép idő van és fussatok össze személyesen és ott folytassátok, most azonnal!

én a spontán kimozdulós dolgokat szeretem:)

de tudod ezzel szarra se mész mert ez én vagyok.. ő pedig ő.

2011. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már közös témánk és egyebek, de gondolom te sem szereted a társkereső oldalakat, ahol nem látod élőben és egyebek. Megértem. Egyébként az nem lehet, hogy most azonnal, mert ő városban lakik én pedig a környékén. És tudom,hogy ez te vagy, és nem ő, de vélemény és ez si sokat segít. :)
2011. febr. 15. 23:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!
2011. febr. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!