Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? (LENT)

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy néha teljesen megunok mindent, nem látom semminek értelmét, és senkinek. Viszont a barátommal fél éve vagyunk együtt és ő próbál mindent tenni,csakhogy én boldog legyek, és szeretem nagyon,de annyira fel tud idegesíteni,hogy legszívesebben csak kilépnék az ő életéből. De nem akarom elmarni magam mellől, viszont már én idegroncs leszek, mert igaz nem gyakran vagyok ilyen, de akkor meg annyira rossz az állapotom, hogy képes vagyok széttörni,szétzúzni mindent és mindenkit. Mit csináljak? segítsetek pls :)
2011. febr. 15. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele a dolgot, ha vmi nem tetszik, mond meg neki, és mondja meg ő is
2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás ezt meg kell beszélni, sajnos a problémák nem oldják meg saját magukat.
2011. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te "csak úgy" nekiállsz törni-zúzni, dührohamaid vannak, és ez nem valami mezei hisztinek a tünete, akkor keress fel egy szakembert. Pszihológust vagy minekmongyák, tudod. (remélem te is érzed hogy ezek a rohamaid nem normálisak)


A barátoddal pedig ülj le és tárgyaljátok meg hogy mi legyen.

2011. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!