Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért ilyen velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Vajon miért ilyen velem? Tovább lenn

Figyelt kérdés
A barátom öccse egy percre nem hagy magamra ha ott vagyok mikor kettesben akarunk lenni akkor sem. Mondjuk olyan nekem mint egy testvér de mindíg közelebb jön ha kimegyünk cigizni vagy csak vhol vagyunk közel jön. Mindíg mikor rámnéz mosolyog olyan kis aranyosan.és nem tudom hogy miért ilyen. Szerintem nem tetszem neki mert van barátnője meg a testvérével járok. De nem tom mi lehet. Segítsen valaki!!
2011. febr. 15. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mégis...Hány éves?És te,meg a barátod?És a barátod testvérének barátnője?Mert ez is sokat meghatároz
2011. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok a barátom 17 A testvére 15 és a barátnője ha jól tudom 14
2011. febr. 15. 20:24
 3/6 anonim válasza:

15 évesen ne cigizz.

Mindemellett lehet,hogy mégis tetszel neki.Vagy egyszerűen szimplán kedvel.Lehet,hogy ő is testvérként tekint rád.

2011. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd kertje mindig zöldebb! Tuti bejössz neki a testvéreknek szokott egyezni az ízlése! Megoldásnak azt tudom tanácsolni, hogy beszélj vele 4 szem közt és mond meg neki, hogy zavar, és van barátnője szal vele foglalkozzon.
2011. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. kommentelő én nem cigizek csak a fiúk én úgy gondolom hogy lánynak csúnya dolog cigizni akár hány éves és köszönöm a válaszokat majd megpróbálok valamit.
2011. febr. 16. 06:10
 6/6 anonim ***** válasza:

20:23 vagyok


Biztos tetszel neki,ahogy irta az utolsó kommentelő,beszélj vele 4szem közt.

Vagy a pasidnak mond meg miket vettél észre...Majd irj mi lett:)

2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!