Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell így viselkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkedni? Tisztázzam vele vhogy, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Exemmel szakítottunk, elmondása szerint még talán összejövünk, de nem tudja mit érez irántam... Eddig jól megvoltunk, tegnap elb.szott, hogy már unja a beszélgetést, mert minden nap beszélgetünk, és ezt megunta. De nem ad rendes választ, hogy akkor most mi a fene van. Aztán ma kiderült, hogy társasági ember, miközben nekem azt mondta, hogy ő visszahúzódó, csak elviseli a haverjai társaságát.


Próbáljam tisztázni vele, vagy tojjam le? Eddig is próbáltam tisztázni, és megkaptam, hogy nem figyelek rá, és ő a levegőbe beszél. Közben gőzöm nincs, mi baja velem, azon kívül, hogy nem akar velem nap mint nap beszélni. Bár azt sem értem, miért gond, ha napi fél 1 órát dumálunk.


2011. febr. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Valentin nap kib*szott veled, össze vissza beszél, önmagával sincs tisztában, nem hogy még veled is foglalkozzon... Szerintem tudod a választ...
2011. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jééé... mintha én lennék az ex :D Poén lenne, ha tényleg... Hova valósi vagy?


Amúgy szerintem próbáld meg tisztázni vele. Hátha nem is úgy van, ahogy első haragodban gondolod.

Ha mégis úgy van, akkor is tudhatsz meg róla érdekes dolgokat, tisztázhatod a helyzetet aztán érzelemmentesen kiteheted a szűrét.


Légyszi tényleg írd meg, hogy hova valósi vagy :D Kíváncsi vagyok. (Akár privibe, ha nem akarod ide kiírni)

2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hagyjam a fenébe... csak nem értem, hogy a beszélgetésünk alatt mi a fenére célzott... bemásolom, ítélkezzetek:


Én:

oké, viseljem el, hogy bunkó vagy, mert nehéz időszak... oké, viseljem el, hogy nem beszélgetsz senkivel... de akkor se kell szemétnek lenni


Ő:

nembonyolodok bele mert nemfogod fel

eddig igyekeztem rendes lenni de nemveszed a dolgokat ugyhogy nem fejtegetem ezt tovább

vagy így vagy sehogy máshogy nemtudod felfogni

2011. febr. 15. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvárja, hogy elviseld, hogy ő bunkózik, mert valami válság van az életében és ha ez neked nem tetszik, le is léphetsz. Azért nem mond egy ember ilyet egy olyannak, akivel komolyan együtt szeretne lenni.
2011. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem fejti ki, mert ködösít. Nem feltételezem, hogy olyan lennél, akinek mondanak valamit, és nem érti meg. De ő nem akar magyarázkodni.

„eddig igyekeztem rendes lenni de nemveszed a dolgokat” –> na ez meg az abszolút lenézés. Nem vesz komolyan. Nekem úgy tűnik, hogy le akar téged rázni. Persze nem nyíltan… ennek fényében azt mondanám, hogy nem éri meg tisztázni.

2011. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Radical, írtam neked.


Egyébként, én totál felfognám, ha nem akar semmit, de akkor minek mondja, hogy talán? Meg hogy olykor szeret? Miért nem képes a szemembe mondani, hogy nem érzek irántad semmit, hagyjuk egymást.


Csak ennyit szeretnék. Ha akar még valaha vmit, akkor ne így viselkedjen, ha meg nem, akkor mondja meg. Ha már annyira gerinces, mint amilyennek mondja magát.

2011. febr. 15. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, de az utolsó kérdésed csak most olvastam el, úgyhogy arra még nem írtam semmit.
2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!