Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a clean and...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a clean and clear termékekről (arclemosó, tonik egyebek)?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék ha írnátok róla h nektek bevált e,melyik fajtát érdemes venni,mennyiért vettétek..: ) köszii
2011. febr. 15. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább szépség vagy egészség téma, nem szerelem és szex.
2011. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bassszuss : / most vettem észre h nem jó témába irtam...: D : D nahjó...kicsit sem vagyok béna : D deazért válaszokat szivesen várok : )
2011. febr. 15. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájvíznek is jobban használhatóbb, mint arclemosónak... Rajtam egyáltalán nem segített, nem lett tisztább a bőröm, sem simább, és a pattanásaim sem tűntek el. Nem éri meg a rá kidobott pénzt. Az ismerőseim is, akik használták már, egyetértenek velem.
2011. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán hatékony dolgokat akarsz venni, akkor professzionális kozmetikumokban gondolkodj ( [link] ), vagy gyógyszertárban kérj ilyesmit.
2011. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus vagyok.

Nem vagyok jó véleménnyel az ilyen boltban kapható termékekről (pl. Nivea -főleg a kék kerek dobozos-, Garnier, Loreal, CleanandClear és társai), hatóanyag nuku, de tele van segédanyagokkal glicerin, paraffin, arról nem beszélve, hogy nem 3 féle bőrtípus létezik, amit mindenki hisz, hanem sokkal több: [link] [link] [link] tehát egy alapos (kozmetikus) diagnosztika után ajánlanám a professzionális termékválasztást. Ugyanis attól, hogy pl. zsíros a bőröd még nem kell szárítani, ugyanis szinte minden bőr vízhiányos, tehát hidratálni kell és a faggyú termelést csökkenteni, de ez csak egy példa volt...

Én az Ilcsi-t nem szeretem, nekem nem volt jó, én Dr. Rimpler-t használok.

Én mindennapi ápolásra, magamra használok:

Letisztítót: Dr. Rimpler Cleanser – könnyű tisztító emulzió; főbb hatóanyaga: alkálimentes emulgeátorok, hatása: tisztító, bőrkímélő.

Peeling (1-1,5 hetente): Dr. Rimpler Astila Enzym Peeling – enzim peeling; főbb hatóanyaga: ananászból kivont bromelin enzim, hatása: biológiai, enzimes peeling, eltávolítja az elhalt szarut.

Tonizálás: Dr. Rimpler Tonic – frissítő alkoholmentes tonic; főbb hatóanyag: allantoin, kamilla-kivonat azulén, bisabolol, NMF-faktorok, hatása: visszaállítja a bőr pH-ját savasra, stabilizáló, frissítő, nyugtató, nedvesítő, hámképző, sebgyógyulást elősegítő, nyugtató, gyulladáscsökkentő.

Nappali krém: Dr. Rimpler Day Cream – kollagénes nappali krém; főbb hatóanyag: elasztin-hidrolizátum, ápoló és védő lipidek, fényvédő; hatása: hidratáló, simító, zsírvisszapotló, véd a Nap káros sugarai ellen.

Éjszakai krém: Dr. Rimpler Night Cream – éjszakai és masszázs krém; főbb hatóanyagok: Proteinhidrolizátum édesmandulából, jojobaolaj, bőrvédő lipidek; hatása: hidratáló, regeneráló, nyugtató, zsírvisszapótló.

Testápolásra: Dr. Rimpler Body Lotion Sport - frissítő testápoló; főbb hatóanyagok: jojoba olaj, borostyán kivonat, NMF-faktor; hatása: hidratáló, bőrsimító, puhító, filmképző.

/Bőrtípusom: T-vonalban: korpás seborrhoea felszíni vízhiánnyal; Orcákon: mérsékelten zsírhiányos felszíni vízhiánnyal; Szemkörnyéken: felszíni vízhiány; Dekoltázs: felszíni vízhiány; gyulladásra hajlamos érzékeny bőrű vagyok./

2011. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uuuu nagyon szépen köszönöm a válaszokat : ) föleg az utolsónak,nagyon részeletes voltál köszi megya zöld kezecske: )
2011. febr. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!