Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérem a véleményeket?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem a véleményeket?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel nagyon jóba lettem az elmúlt fél évbe, állandóan együtt voltunk, órákat beszélgettünk, mindent megbeszéltünk, közbe volt neki barátnője. Mindenki azt gondolta, hogy több van köztünk sima barátságnál. Az utóbbi két hétbe viszont eltávolodott tőlem. Nem tudom miért? Pedig beszéltem vele erről, és csak annyit mondott, hogy mostanában nincs jó kedve, meg sokszor jobb egyedül neki Szerintetek?

Jó lenne ha még írnátok vagy linkelnétek vmi verset, idézetet, zenét, videót vagy vmit amiből rá tudnám ébreszteni h mit csinál


2011. febr. 15. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h a barátnője féltékeny és letiltott téged.

Vagy ő most vette észre, hogy te vonzódsz hozzás és mem akar belebonyolódni semmibe.

vagy csak simán rossz kedve van, és nincs hozzád kedve


miért? Mit csinál? Mire kell ráébreszteni?

2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén, majd keres ha akar.

Te örülnél ha a pasidra rá akarna akaszkodni egy csaj, és idézeteket küldözget neki?

2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, bizonyára úgy is van.

Mire akarod ráébreszteni, mit csinál? Sztem hagyd, majd közeledik.

2011. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
100%
Vszeg le vagy tiltva a barátnő által. Semmi sem történik ok nélkül. Hagyd a dolgot annyiban. Majd keres, ha akar.
2011. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!