Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokat várok! (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat várok! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú?

Figyelt kérdés
Igazábol eléggé mozgalmas életem van, sokatr költözök/utazok főleg nyugatra, mivel apámnak ott szoktak projektjei lenni. Augusztus végén hazajöttünk hogy itt járhassak Gimnáziumba, ezért ugy néz ki hosszabb ideig stabilan itt leszek (father távmunkával és időleges kintléttel is tud jelenleg dolgozni, ezért állás miatti költözés nem valoszinű). Ahogy irtam most kezdtem a gimnáziumot, és elkezdtek érdekelni a lányok. Ebben az ügyben kérnék tanácsokat. Persze tudom hogy nincs mindig működő formula, de legalább valami utmutatást vagy elkerülendő tetteket mondhatnátok. Adotságok: Magas, kék szem, világosbarna haj (régebben szőke, és erős fényen még mindig az) sovány (sajnos genetikai, hiába edzek és eszek csak felfele növök...) életapasztalat (a szegénytöl a gazdagig, minden társadalmi rétegbe megfordultam, és laktam is egypár helyen) pénz (mármint arra elég hogy ne okozzon gondot egy virág megvétele, esetleg egy kajameghivás, mozijegyek, vagy más hasonlók) jo szülők (nem szolnak tulzottan bele a dolgaimba, ugyhogy bármennyi szabaditőt össze tudok hordani az ügy érdekébe) távol tartom magam a cigi, drogok és más hülyeségektöl. Az értelmesebb rétegekbe keresgélnék, inkább az ugynevezett "elitgimikbe" ahova én is járok, meg ahol nem akad le a fél osztály azon hogy mondjuk ültem már repülőn, s ahol értelmes, beszélgetésre alkalmas lányok vannak. Amugy ha számit akkor BP. Ja, és egy utolso dolog: az osztálba kicsit tul aktivnak, ugynevezett stréberbek tartanmak, leromboljam ezt a képet vagy nem hátrány?
2011. febr. 15. 00:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Amugy a külsömmel nem hinném hogy gond lenne, öltözködés: ing+nemfarmer, nem a márkára hanem a kinézetre megyek.
2011. febr. 15. 00:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Már az "elitgimikbe" se divat a helyesírás? Lehet, hogy sikeresebb lennél az értelmesebb rétegek környékén is...
2011. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Évekig külföldön éltem, csak pár éve kedtem el haza járogatni, persze hogy rosz a helyesirásom, amugy meg reálszak...
2011. febr. 15. 00:48
 4/10 A kérdező kommentje:
*rossz:) amugy meg fáradt vagyok igy hajnali egykor suli és tanulás után.
2011. febr. 15. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne bonyolódj bele hosszabb kapcsolatba,ha ilyen nagy "utazó" vagy...vagy fogjál meg egy csajt azt vidd mindenhova magaddal ;) Amugy az elitek nekem kivülállóak...szóval az ő körükben keresgess szerintem,de az okostojáskodást fejezd be,mert az nem begyere a csajoknál :D
2011. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) oké, akkor mostantol befogom.
2011. febr. 15. 00:54
 7/10 A kérdező kommentje:
más tanács?
2011. febr. 15. 01:51
 8/10 anonim ***** válasza:
(27/F) Hát ebben a korban a csajok a "rosszfiúkra" buknak, így javasolnék 1 kis stílusváltást. Vegyél fel nyugodtan farmert, hordjál kapucnis bőrdzsekit, fekete félcipőt, a hajadat növeszd meg úgy kb. vállig, de ne legyen emós! Az gáz. Lehetsz jó tanuló úgy is, ha kevesebbet aktivizálod magad az órákon. Légy kicsit bunkó a csajokkal, nézz rájuk megvetően. Ha valaki megtetszik akkor is. Majd ha kettesben leszel vele, akkor legyél csak kedvesebb. Kezdetnek ennyi...
2011. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nnna... ha hozzám ilyen dumával jönne oda egy srác kapásból körbenevetném, vagy legalábbis hülyének nézném, ne haragudj! :) Miez az "elit" duma? Ettől a csajok nagyrésze a plafonra mászik, ha csak nem a pénzedre hajt... :)

Szerintem ma már egy NEM elit gimiben is abszolút megszokott hogy valaki ült már repülőn, nem olyan elérhetetlen árú már, hogy ne tehesse meg bárki. Pl, én akinek sosem voltak gazdag szülei, és sosem tehettük meg, hogy eljárjunk nyaralni, még is jó néhányszor ültem már repülőn úgy, hogy "elit gimibe" még csak be sem tettem a lábam, és köszönöm szépen egy KÖZÖNSÉGES középiskolában sem nézett hülyének senki. :)

Először is egy kicsit vegyél vissza a stílusodból, csak úgy sugárzik belőle az önteltség... lehet nem így akartad, de még is. Aztán pedig ismerkedj... beszélgess, lény önmagad, de nem kell elővenni, a hány országban éltem, hányszor ültem repülőn témát, csak ha vevő rá valaki!


27 éves srácnak üzenném, hogy valamilyen szinten igaza van, 20 éves létemre is az olyan srácok jönnek be akik mellett biztonságban érezhetem magam, és nem a kis okostojások (biztosan annak köszönhető hogy nem elit gimibe jártam), viszont ha ő ilyen, akkor hiába hord bőrdzsekit, és növeszt hosszú hajat, attól még nem fogja azt a stílust képviselni!

2011. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak azért irtam meg, mert éreztetni akartam hogy nem akarok olyannal osszejonni akivel a felsoségeknél elakadok, egyàltalàn nem igy mutatkozom be, sot, nem is igazàn beszélek rola. Màs tanàcs?
2011. febr. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!