Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? (légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? (légyszi segíts ha tudsz! )

Figyelt kérdés
Van valaki aki szimpatikus nekem, de nem érzek semmit iránta. Rá akarok írni facebookon, de nem tudom, hogy mit írjak neki, mert nem akarom, hogy félreértse én csak barátkozni szeretnék és lehet, hogy akár később lenne is valami de most nem tudom. Nem tudnátok segíteni, hogy milyen ismerkedőd, barátkozós levelet küldjek neki, de nem is akarok uncsinak tűnni azzal pl. mizujs? és normális válaszokat kérnék, ha lehetne!
2011. febr. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valamit írj egyik kedves képéhez, hátha válaszol. utána már rendes üzi is küldhetsz. Vagy megnézed a képeit, miről szólnak, és azzal kapcsolatban írsz neki. Pl ha van vmilyen sportról képe, akkor azzal kapcsolatban. Így nem fog "szerelmes" levél lenni a dologból, de mégis érdeklődsz. Így kezdd el. Így szoktam én is.
2011. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vicces , kedves és humoros embernek tűnsz, nem lenne kedved valamikor összefutni egy kávéra, megismerhetnénk egymást, habár nem akarom h félreérts, mert egyenlőre társat nem keresek de te nagyon szimpatikusnak tünsz és szeretnélek megismerni....

2011. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vok:


amit írtam azt neki mondhatnád....:)

2011. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!(:
2011. febr. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!