Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt hiszi, ajándékokkal megtarthat? Meg azt hiszi, pótolja a hiányát.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 23 éves a barátom, már majdnem 4 éve vagyunk együtt. Teljesen jó volt az elején a kapcsolatunk, minden fele mentünk, haverokkal, bulizni,nagyon sokat voltunk együtt tényleg. Aztán egy időben nálunk lakott, illetve egyszer nálunk aludt és utána hozzánk járt haza.Ez olyan 1,5 évig ment így...anyának fizetett havonta aztán minden meg volt oldva. Ennek egy fél éve, hogy saját lakásba költözött.

Azóta teljesen más mint volt. Ugyan úgy sokat van a haverjaival, csak éppen engem valahogy kihagy. Állítása szerint azért, mert délutános vagyok szerdától péntekig. De amikor nem vagyok az, akkor is felhív, hogy mit csinálok...meg hogy hova megyek ma...mondom neki gondolom találkozunk, vagy jössz vagy megyek vagy valami nem? És akkor mondja hogy meg edzésre, megy az apjához, a haverjaihoz...Amikor nálunk volt mondtam neki hogy ez milyen, meg miért csinálja...aztán amikor úgy érezte hogy megbántott, küldött virágot...vagy amikor összefutottunk 10 percre adott pénzt, vagy hozott ezt azt,meg százszor elmondta hogy szeretlek...Én nem tudom hova járkál ilyenkor...lehet hogy van valaki a dologban, hogy ennyire úgymond hanyagol, és próbál ajándékokkal megtartani...vagy én nem tudom...mondtam már neki hogy ha nem mondja el őszintén hogy mi van, vagy hogy van más, akkor kalap kabát lefizetni nem kell hogy maradjak vele..Mit gondoltok? Lehet valaki más?


2011. febr. 14. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés
2011. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valakivel tényleg összeillessz,akkor nem teszel fel ilyen kérdést,ugyanis BÁRMIRŐL tudnod kell beszélgetni a pároddal,nem csak a múltról,meg a tulajdonságokról.Barátommal pl. beszélgetünk néha a politikáról ,a munkáról,a pénzről,az emberekről,a biológiáról,egyszóval mindenről.
2011. febr. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ohh basszus nem ide!!! előző voltam.:D:D:D
2011. febr. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!