Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szeretem vagy mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeretem vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy fiú a sulimban...korábban nem beszéltem vele de észrevettem h bámul és mindenhol felvett(fb Msn stb).

Aztán kiderült hogy a legjobb barátnőm jön be neki.

Én segíteni próbáltam hogy összejöjjenek de a bnőmnek más kell.

Az alatt amíg segítettem neki,egy csomót msn-eztünk,többször egész éjjel.

Tudom a top 10-jét csajokból,ő is az enyémet fiúkból:)

Én a harmadik vagyok nála de mondta hogy gondolkodik hogy a második helyre rak(a bnőm van az elsőn.).

A baarátnőm szóba se áll vele le akarja koptatni,menekül előle,én meg egy csomót beszélek a fiúval meg a haverjaival is.

Olyan fura,neki mindent képes vagyok elmondani, mindig őt keresem szünetbe is, ő is sokat mosolyog meg mindig köszön...Nem tudom hogy mit érzek,mert ha elképzelem magunkat együtt az olyan furaa,meg az a típus vagyok akinek sok 'fellángolása' van:D

Szóval igazán szerelmes még nem igen voltam...

De most hogy miután megmondtam neki hogy a barátnőm semmit nem akar tőle, nem is beszélünk...Mindig köszön még mindig,de msn-en már nem...igaz hogy párszor nem válaszoltam mert épp tanultam stb de ez még nem ok arra hogy ennyire 'hanyagoljon':..wááh nemtudom segítsetek:)

és off-okat nem kérek...normális válaszokat!

16/L


2011. febr. 14. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Neki a barátnőd kellett, volna, nem te,, top2csajjal nem fogja beérni, mert nem látja veszni a top1et.. :) amíg az el nem hajtja.


Sztem ha összeakarsz jönni vele, kérd meg a barátnőd hogy jól bántsa meg, rohanni fog hozzád :D... nem épp etikus de sztem hatásos lenne :)

2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ:P

Am most az elmúlt 10 percben minden helyre állt x)

A bnőm letörölte mindenhonnan és a fiú még csak észre se vette...

Mst is vele beszélek ^^

2011. febr. 14. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem te kellesz neki, de elég nagy bunkóság, hogy azóta hozzád sem szól. Elküldeném a...

halál f@szára, barátok lehettek, nem?

Milyen emberek vannak... Csak arra kellettél neki, hogy összehozd a csajjal, hidd el, ha összejöttek volna, ugyanúgy szarna a fejedre.

2011. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasok. :D

Akkor oké, helyre jött. :)

Édes :]

2011. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hahaah:P
2011. febr. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!