Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a szerelem?

Figyelt kérdés
Röviden leírnátok a véleményeteket, akár egy szóban, akár egy mondatban. De minél rövidebben. Köszönöm.
2011. febr. 13. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az az érzés amikor azt hiszed tiéd a világ mert nem ismered a másikat.
2011. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sötét verem :p
2011. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lézer Anton válasza:
Biokémia.
2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szer-elem, ezt nem értem, hogy lehet az elem egy szer? Nah mindegy. A szerelem egy olyan jelenség amit az emberek művelnek egymással annak céljából, hogy jól érezzék magukat. Na ez se jó akkor...megszerelem? Nem tudom leírni neked mi az a szerelem, sajnálom. Én ilyet csak érezted eddig, sorry:(
2011. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 nagy kib@szàs az egész!
2011. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
éreztem*
2011. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hormonok.
2011. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legközeleebbi pontos meghatározás, a biokémia. Ami mellé fűzném, hogy sokan istenítik, holott rengetegszer megcsalja az embert ez az ÉRZÉS! És kiemelném ismét, hogy érzés, és ha az ember az értelme helyett ,az ingatagabb érzelmeire hallgat, az tud egy életre szóló nyomort is okozni!

Lásd, sok "hülye" kitart, alkoholista, fizetésüket elivó, gyerekeket, őket verő pasik mellett is ,akiket rég ott kellett volna hagyniuk.

A szerelem amúgy 3-4 év alatt nagyjából "kiég" az ember érzelmeiből, erőfeszítésekkel ezt fent lehet tartani, de leginkább átalakul hűséggé egy igazi kapcsolatban. Az érzelemben lángoló szerelem szeretetté, ragaszkodássá alakul, és ez tart igazán hosszú ideig, mert ez már tudatos is!


Szerintem mindenki sokszor szerelmes az életében, én kb 6 éves koromtól legalább 10x voltam reálisan, és igazából szerelmes. (nem olyan filmsztárokra, meg irreális szerelmekre gondolok, meg rock sztárokra, hanem ismerősi körből)

A szerelmet fel lehet gerjeszteni, lehet kontrollálni, és szabadon lehet ereszteni. Akkor bölcs valaki, ha amikor kezd kialakulni, akkor egy ideig visszafogja a kibontakozását, először eszével is kiismeri a másika,t mielőtt megszívná, és elsietné a dolgokat. Persze nekem is ez később kiderült, hogy nem voltam eszes, és rossz lóra tettem. Néha időben, néha a vágyaim, szerelem köde elsiettetett fontos döntéseket.

Ez hosszú volt, de velős.

2011. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emeber feletti érzelem amikor teljesen szélsőségesen viselkedsz. Nem tudsz aludni, enni, remegsz ha meglátod és mindezt egyetlen egy ember miatt. Szerintem nem lehet szavakba önteni vagy csak nagyon hosszan kifejteni.


L/19

2011. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus-komplexum, ami a pszeudoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a “"de jó b@szni"” érzést.
2011. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!