Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Akárkivel akarok barátkozni az sose barátként néz rám.Akikel meg barátok vagyunk azok később általába 1-2 hónap után meg bevalják,hogy tetszem nekik,és akarnak velem járni.Alig van ez miatt pár fiúbarátom.Mit tehetnék ez ellen,hogy ne csak a csajt lássák bennem,hanem egy barátott is? 15/L
2011. febr. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is örök kérdés marad a fiú lány barátság.

Ugyanis egy ilyen barátság sosem lesz olyan mint egy lány-lány vagy fiú fiú barátság. Én például azt csinálom többnyire ,hogy enyhe utalásokat teszek néha arra ,hogy csak barát akarok maradni illetve éreztem ezt már a másik oldalról is és ez így fenntartja az egyensúlyt. Olyan szempontból jobb egy fiú lány barátság hogy állandó a változatosság a differenciálódás miattés így nem válik túlzottan egyoldalúvá sohasem.

üdv

18/F

2011. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. febr. 13. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfi és nő közt nincsen barátság, mert a szex mindig közbe szól.

Ilyen világban élünk, és talán jól is van ez így...


23F

2011. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a szex mindig közbeszól"


Attól, hogy szexuálisan vonzónak találják egymást még lehetnek barátok. Ennyi erővel lány-lány barátság sincs, mert sok lány talál más lányokat szexuálisan vonzónak. :D Nekem is van olyan fiú barátom, akinek tudom, hogy bejövök, de ettől még ugyanolyan barátok vagyunk, mintha nem jönnék be neki.

2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10



annyira nem értek veled egyet attól hogy neked nincs nő barátod mert mindegyikkel csak szexelni akarsz attól még létezik az a barátság nekem szinte csak fiú barátaim vannak a lányokkal nem jövök ki jól (nem jön be ez a plázacicás, nyávogós,hisztis,pletykás stílus) szóval igenis létezik fiú-lány barátság csak meg kell találni a megfelelőket akivel érdemes barátságot kötni és nem használnak ki :)

2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szép lány lehetsz....:D
2011. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2011. jún. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!