Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki egyáltalán nem jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki egyáltalán nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én. Miért?
2011. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is bár ebbe közrejátszott az alkoholista apám miatti szeszesital gyűlöletem ami ugye a mai világban nélkülözhetetlen a bulizáshoz. 23f
2011. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem járok bulizni. Mégpedig azért, mert megelégeltem, hogy akárhova megyek, minden hely tele van részeg, dülöngő tinédzserekkel, még ott is, ahová be se mehetnének. Így marad a csendes, kocsmás sörözgetés, beszélgetés a barátaimmal. Igaz, ott is vannak egy ideig ilyen fiatalok, de ők korán lelépnek a bulikba - szerencsére. Így marad a nyugalom. 21/L
2011. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én
2011. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én voltam az első kommentelő. Az én apám is alkoholista. 20 éve. Nálam ez olyan szintű pszichikai teherként jelentkezett, hogy állandó májproblémáim vannak. Ezen az egész túl kell tenned magad. A buli pedig nem alkoholfüggő. Ha nem tudsz elképzelni egy bulit úgy, hogy nem iszol, akkor benned is egy burkolt alkoholista rejtőzik. Ennek van lélektani magyarázata, de ebbe nem mennék bele. Én például alig iszom alkoholt. Nem a májam miatt, hanem mert nem kívánom. Attól még néha elmegyek bulizni a haverokkal. Tudják, hogy ha sofőr kell, szólhatnak, mert tudják, hogy nekem a buli nem alkoholfüggő. Egy pohár vízzel is lehet jót múlatni, viszont részegen is lehet rossz kedved. Gondold át ezt az egészet. Az apáddal meg ne foglalkozz. Az az ő élete. És ha Te őmiatta nemet mondasz a sajátodéra, akkor előbb utóbb olyan leszel, mint Ő!


26f

2011. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mióta abbahagytam a cuccozást azóta nem járok
2011. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:08


Biztos igazad van félek attól hogy ugyan olyan alkoholista leszek mint az apám vagy az ő apja ezért nem is iszok soha alkoholt.

Azmeg elég érdekes ha egy buliban mindenki iszik csak te nem legalább is ez engem elégé zavart

2011. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pl énse járok tököm tele van a "zenének" nevezett szarral ami ott szól, ezért inkább normális kocsmákba járok
2011. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, de még életemben nem voltam diszkóban. :D Házibuliba se járok, kb életem során 2x voltam. Viszont sokat jártunk el "utcai pörikre", azaz nem megyünk sehova, összegyűlünk harmincan, készítünk kb 20 liter keverést és iszunk az utcán, esetleg útra kelünk és beülünk valami beülős helyre. (kb havonta 1x) Pl.: olyan mint egy kocsma, van pult meg minden, de csak fiatalokat engednek be, lehet beszélgetni, enni, inni, cigizni, biliárdozni... :) Nem kell nekem a táncos hely, kb. 5 óráig ülnék akkor 1 helyben, mert az 100, hogy nem fogok táncolni. :D

De mostanában csak félévente 1x megyek el, így este. :)

2011. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

26f 88%:


Ne zavarjon! Próbáld meg magad jól érezni. Ja úgy mész oda, hogy már menet közben spanolod magad, hogy ,,biztos szar lesz, nem fogom magam jól érezni, nem iszom" és dühöngsz magadban, akkor 3 dolgot tehetsz:


1.:Igyál, de tarts mértéket(legjobb)

2.:El se indulj(ez a legrosszabb)

3.:Drogozz(nem javasolt)

3+1.:Próbálj meg ital nélkül lazulni!


26/F

2011. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!