Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most mit gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mit gondolhat?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, facebookon ráírtam párszor, de mindig csak én,beszélgettünk és a téma elterelődött a szexhez...Kibeszéltük ki mit szeret, de én hangsúlyoztam hogy csak komoly kapcsit szeretnék, nem az hogy vele, hanem általánosságban.Jól szórakoztunk, húztuk egymás agyát, de amikor találkoztunk, mégis olyan hidegnek tünt.Aztán egy buliba csókolóztunk, másnap rámírt hogy folytassuk a dolgot de csak szexszel. Én azonban visszautasítottam, mondtam neki hogy nem szeretőt keresek hanem barátot.Azóta nem beszélünk és ha találkozok is vele, le se szarja a fejem. Mit tegyek? Miért ilyen?
2011. febr. 13. 06:44
 1/3 bix ***** válasza:

mert azt hitte az elején hogy majd jól levesz a lábadról függetlenül attól hogy te milyet kapcsolatot akarsz. most hogy látja hogy túl sok meló lenne lefektetni téged inkább keres olyat aki első este hátast dob.


nem sokat veszítettél ha komoly kapcsolatot keresel, max trófea lehetsz ennél a pasinál jelenleg. szerintem hanyagold

2011. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, örülj neki, hogy hamar kimutatta a foga fehérjét, és már nem kell foglalkozni vele...
2011. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Turbocharger ***** válasza:
Hagyd ott, ennek csak a pi.na kell,ne is szamits komoly parkapcsolatra. 18/F
2011. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!