Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért találkoztam ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért találkoztam ma vele, és mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt szakítottunk, ő ment el, mert nem bírta a családja nyomását, akik választás elé állították, hogy ők vagy én. Végül engem hagyott el, amiért én nem tartottam férfinak egyáltalán. Viszont a megismerkedésünkkor, mindjárt az első pillanatban, amikor megláttam, kis híján magam alá pi.siltem, annyira helyes, kívánatos, igazi férfinek találtam őt. Összejöttünk, és az előbb említett probléma miatt szétmentünk végül.

Azóta nem tudtam róla semmit, de a mai napon teljesen véletlenül összefutottunk a helyi buszon, pedig nagyon nem kis város, sőt. Annak az esélye, hogy összefussunk, gyakorlatilag nulla volt, ma mégis megtörtént. Ott volt a buszon, és meg se tudtam szólalni, amikor megláttam őt, és azt, hogy egy helyen szállunk le. Megszólított, kedves volt, végig mosolygott, pont ugyanúgy, mint az első találkozásunkkor, és én pontosan ugyanazt a pi.sicsíkot húztam. Ha lehet, most még sármosabb, még helyesebb, még férfiasabb, mint amilyennek megismertem. Az első meglepetésem után persze nem voltam vele túl kedves, inkább hűvös, hiszen végülis elhagyott, de végig jött velem egy darabon az utcán, és ahhoz képest, hogy a buszon még pergőn beszélgetett egy ismerősével, velem szinte meg se tudott szólalni, inkább csak mosolygott és nézett, alig mondott pár udvariassági mondatot.

Szerintem jött volna tovább is, ha nem határozom el magam hirtelen, hogy bemegyek egy éppen útbaeső boltba, neki további szép napot kívánva. Gondoltam, ha már összefutottunk, akkor dolgozzon meg egy picit, hadd vágyakozzon, hadd maradjon benne a kérdőjel. Mosolyogva nézett utánam.

De vajon van-e benne bármilyen vágy, esetleg kérdőjel? Vagy csak én szeretném, hogy legyen? Hiszen végülis nem keresett volna meg, ha össze nem futunk véletlenül. Azóta sem írt még egy sms-t sem. Vagy talán még várható, hogy jelentkezik? Ez a sok mosoly, némaság talán a barátság és udvariasság jele, közben meg ne gondoljak bele semmi többet? Honnan lehet ezt tudni?

Annyira hiányzik még a mai napig is, gyakran gondolok rá, és őrülten vonzódom hozzá. A bizalom már egy másik kérdés, nem tudom, hogy bíznék meg benne ismét, mert nagy arculcsapás volt a szakítás indoka nekem akkor.

De vajon miért találkoztam vele, hiszen én azt gondolom, nincsenek véletlenek, mindennek megvan a maga oka. Lezárni ettől nem tudtam jobban, sőt még jobban kavargok most, feltépett 1-2 sebet. Vajon én járok az ő fejében?


Mit gondoltok erről az egészről? Előre is köszi a válaszokat!


24/L, Ő pedig 28/F


2010. jún. 9. 01:21
 1/5 anonim válasza:

Az első dolog amit nem értek, hogy 28 évesen miért kellett közted meg a szüleid között választani?? Csináltál valami rosszat, vagy mégis mi történt (esetleg nagyon anyás az exed és a szűleinek nem voltál szimpi?)?


A kérdésedre válaszolva, lehet tényleg csak udvarias akart lenni, nem beszélt sokat, kicsit kínos volt neki a helyzet (lehet már van másik kapcsolata is). De könnyen lehet, hogy ő sem tudta hogy mit tegyen, mit mondjon és elég zavarban lehetett (ez gyakori az ilyen szakítás utáni taliknak, főleg ha fél év telt el), de ugyanolyan dolgok jártak a fejében mint neked.


Én azt tanácsolom, hogyha ennyire tetszik neked, meg még mindig nem bírtad kiverni a buksidból, keresd fel te valami indokkal (ha valamilyen pozitív visszajelzést kapsz a részéről, akkor sínen van a dolog)! A leírtakból nekem úgy tűnik, hogy elég határozott, erős jellemű lány lehetsz, az exed pedig kevésbé az. De ez csak az én véleményem, bocsi ha nem így van. Sok sikert! :) 24F

2010. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megtörténhet hogy csak kedves akart lenni megnézni hogy menyire haragszo lha haragszolrá azok után
2010. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy arra volt kiváncsi, mekkora ku.rva lettél :D
2010. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De vannak véletlenek.
2010. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, én sem hiszek a véletlenekben sajnos. De biztos nem lehetsz a számára közömbös ha már egyszer elkísért egy ideig. Ez egy jó jel hogy érdeklődik a hogy léted felől. Megtehette volna azt is hogy elfordul másik irányba köszönés után.

Valami indokkal tényleg felkereshetnéd, valami frappánssal! Végülis nincs veszíteni valód. Egy kellemes barátság attól még kialakulhat.

2010. jún. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!