Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány évesen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány évesen volt az első pasitok/csajotok? és valami szerelmi történet hogy hogyan jöttetek össze?

Figyelt kérdés
lécci ne hülye válaszokat.
2011. febr. 12. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:

14 évesen..

Őhhmmm.. chaten ismerkedtünk meg.. 2 hónap után találkoztunk..

és több mint 2 évig voltunk együtt!

Sajnálom,hogy vége lett! Nagyon szerettük egymást!:(


17/L

2011. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13 évesen, egy városban laktunk, s látásból ismertem, aztán elkeztünk chaten beszélni, rá 1 hónapra megbeszéltünk egy találkát, és 3 hónapig együtt voltunk..

csak sajnos egyetemre kellett mennie más városba, így szakítottunk..:)

jó éjt! 15/L

2011. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

17 évesen. Egyik barátnőm születésnapján ismertük meg egymást, aztán egy hónap múlva véletlenül találkoztunk és rögtön el is hívott randizni (ami már másnap volt rögtön:D) és utána összejöttünk.. Azonnal tudtuk, hogy kellünk egymásnak. Még most is együtt vagyunk :)

18/L

2011. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14 évesen ismerősökön keresztül. azóta is együtt vagyunk 18/L
2011. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10 évesen.

Osztálytársnőm. Nagyon szerettük egymást! Többször elvittem Mekibe anyukám pénzéből, és egyszer meg is pusziltam a száján mire zavarba jött és nekem adta a sajtburgerét, aztán ő is szájon puszilt!!:D

De aztán egy év múlva kb elköltöztünk és vége lett. Volt sok sírás...:/

17/F

2011. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első 12 évesen volt, egy suliba jártunk, sulibuliba elkezdtünk beszélni, ő volt az első fiú aki meghívott egy italra. Elkérte a számomat és naponta rengeteg sms-t küldtünk egymásnak, aztán 3 hónapig együtt voltunk, de arc puszin kívül semmi nem volt. szóval nem nevezném pasinak : D


12 évesen még volt sok ilyen "pasim" akikkel eljutottunk kézfogásik meg szájrapusziig, ölelésekig.


És az igazi is 12 évesen jött. Szintén egy suliba jártunk, de ő már elballagott és az utolsó sulitáborába egyik napról a másikra belészerettem. Pedig azelőtt sose beszéltem vele, sose gondoltam rá úgy mint "fiú". Majd kimentett a balatonból(tényleg majdnem megfulladtam) és még ez alatt az 1 hét alatt összejöttünk. 2 hónapot töltöttünk együtt, megtörtént az első csók, az első igazi szerelem.. majd volt egy nyomós oka szakítani. méghozzá hogy túl fiatalok voltunk. De én ezek után is szerettem. 2 éven keresztül minden éjszaka sírással telt. Nem láttam 2 évig, nem is beszéltem vele sohaa, teljesen kitörölte magát az életemből. És most újra több mint 4 hónapja együtt vagyunk. Életem legjobb döntése, és üres lenne az életem nélküle. Remélem még sokáig együtt leszünk, most hoyg már nem vagyunk annyira "kicsik" :P

15/L

2011. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszike a történeteket(:

mindenkinek sok boldogságok <3 (:

2011. febr. 13. 01:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat az elso baratnom 14 evesen volt es akkor tortent meg az elso csok is:D


Szoval ez ugy volt hogy voltunk zenetaborban es az egyik tanarnak a lanya is velunk jott. A taborban nem tortent semmi mivel engemet annyira nem erdekelt, jobban erdekelt a zene:)

Mikor haza fele tartottunk o magaban ult. Mivel sok gyerek volt (marmint nalam is fiatalabb) volt koztuk egy amelyik mindig rokazot:S es mivel elol ultunk melle akartak ultetni. A lany megkert ra hogy inkabb en uljek melle. Na melle is ultem. Eloszor elkezdtunk beszelgetni, ismerkedni. Aztan eszre vettem hogy kezd felem bujni, atolelni. Elkezdte puszilgatni a nyakat. Annyira kellemes erzes volt<3 . Utana megkerdezte hogy csokoloztam-e mar:)

Hat megmondtam neki hogy meg nem de sokat gondoltam ra:D

Aztan megfogta a kezem es megcsokolt :) Meg arra is emlekszem hogy 3 nyelvesbol allt az elso francia csokom:D:D:D:D kicsit fura hogy erre is emlekszem de az elsot ki felejti el:P aztan voltak meg dollgok de szerintem csak erre voltal kivancsi:)

Remelem tetszik az en tortenetem is:)



19/F

2011. febr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt ismertem meg, azóta is együtt vagyunk.
2011. febr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

15 évesen egy fürdőbálon ismertem meg...vele csattant el az első csókom!!:D...majd másfél év után a szüzességemet is neki adtam...összesen 2 évig voltunk együtt, de rájöttünk élnünk kell!

Mindenben az első!!:D

2011. febr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!