Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok álszent marhaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok álszent marhaságnak a "Légy önmagad! " nevezetű tanácsot?

Figyelt kérdés

Nos, én már rengetegszer hallottam ezt másoktól. Eleinte még hittem is benne. Ma már nem.

Most komolyan: amerre csak nézek, mindenki szerepet játszik. Az emberek ismerkedéskor sosem önmagukat adják, hanem egy teljesen más, az ideájuknak megfelelő embert. A férfiak a nagymenőt igyekeznek megjátszani, a nők pedig az elérhetetlen vamp-ot. Aztán előbb-utóbb mindig lekerül az álarc, de addigra már kapcsolatban vannak az emberek és onnan már nem lépnek ki olyan könnyem.

Azonban ha már az ismerkedésnél a valós arcukat mutatnák, nem nagyon kellenének senkinek.

Ti hogy látjátok?


2011. febr. 11. 18:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én csak a magam nevében tudok beszélni.. Mindig önmagamat adom, nagyon kevés olyan helyzet van amikor nem. Senkinek sem hazudok, és ha valami nem tetszik megmondom, ha tetszik akkor éppen azt mondom el. Nem ember szerint változtatok a válaszaimon, hanem adott szituáció szerint.

De ezzel el is nyertem jó pár ember bizalmát.. Természetesen, van akinek nem fér bele az életébe a személyiségem...mert, hogy túl nyitott és szókimondó vagyok, de senki kedvéért nem fogok kamuzni :D

Szóval én őszintén szoktam tanácsolni az embereknek, hogy legyenek önmaguk! Pont azért, hogy ne valaki mást szeressenek az emberek, hanem engem...

2013. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!