Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok álszent marhaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok álszent marhaságnak a "Légy önmagad! " nevezetű tanácsot?

Figyelt kérdés

Nos, én már rengetegszer hallottam ezt másoktól. Eleinte még hittem is benne. Ma már nem.

Most komolyan: amerre csak nézek, mindenki szerepet játszik. Az emberek ismerkedéskor sosem önmagukat adják, hanem egy teljesen más, az ideájuknak megfelelő embert. A férfiak a nagymenőt igyekeznek megjátszani, a nők pedig az elérhetetlen vamp-ot. Aztán előbb-utóbb mindig lekerül az álarc, de addigra már kapcsolatban vannak az emberek és onnan már nem lépnek ki olyan könnyem.

Azonban ha már az ismerkedésnél a valós arcukat mutatnák, nem nagyon kellenének senkinek.

Ti hogy látjátok?


2011. febr. 11. 18:53
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
100%

jogos.. némiképp az ember mindig a legjobb arcát próbálja mutatni, de nem mindenki szerepet játszik.

én nem akartam macsó képet felépíteni senkiben mert nem vagyok az.

néha-néha előtör belőlem az állat, de azt az arcot is jobb ha nem látják a lányok.

a kisfiú arc bőven elég nekik. az vagyok én.. 95%ban.

2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez addig válik be, amíg az a cél, hogy minél több trófeát gyűjtsenek, gyorsan ágyba vigyék, "leharcolják", és dobják a másikat.

Hosszú távú, komoly kapcsolatban bukik a dolog, mert senki nem tud örökké szerepet játszani. Akkor jön az, hogy elkezd a másik reklamálni, hogy régen nem ilyen volt, és ő azt az embert szereti, akit akkor megismert. De az ugye csak egy megjátszott személyiség volt.


Meglátásom szerint elég sokan vannak, akiket önmagukért szeretnek, és nem kell alakoskodniuk, hogy elnyerjenek valakit.

2011. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy én szoktam írni sokszor, hogy legyél önmagad. És azt azért írom, hogy utána ne jöjj majd ide bőgni, hogy a lány megunt, megcsalt, elhagyott meg ne szenvedj. De te tudod, ha csak lyuk kell, akkor ne legyél önmagad. Nem azt mondtam, hogy szókimondó és bunkó legyél, hanem ne add magad annak, aki nem vagy.
2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz, ha valakinek nincs kinek lenni, csak egy sablonnak, az már gáz.
2011. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a piacon a fonnyadt vagy a friss káposztát veszed meg?

és mégis káposzta mindkettő....


tehát önmagad adhatod akkor is nyüzsögsz és nevetsz, és akkor is amikor észrevétlenül eloldalogsz, mégis mindkettő te vagy

2011. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy légy önmagad nem azt jelenti, hogy csak az egó meg ilyenek, csak te...
2011. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem adod önmagad, akkor amit előadsz, az utána legyél te. Nem kellenek sablonok, nem kell ilyenekre gondolni, hogy most önmagadnak kell lenned. Hanem csapj be mást, ne hagyd, hogy más becsapja magad veled, ne kénszerítsd magad olyanba, ami nem jó. És nem azt mondom, hogy néha csinálj meg olyat a párodnak, amit nem seretsz. Hanem azt, hogy ne vigyorogj, miközben szenvedsz.
2011. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne öltözz Pákónak. Csak ha jól áll neked. És akkor se majmold le.
2011. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csapj be = ne csapj be
2011. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csinálj = ne csinálj

van még több is, bocs.

2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!