Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés jó csajnak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés jó csajnak lenni?

Figyelt kérdés

Milyen érzés nagyon jó nőként élni? Hogyan élitek meg azt, hogy naponta 5x bepróbálkoznak nálatok? Zavar?

Van akit zavar a túlságosan is szép külső?

Minden érdekelne ezzel kapcsolatban, és lényegében azok válaszára lennék kíváncsi, akik ebben érintettek.


2011. febr. 11. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Úgy látszik gond van a szövegértéseddel. Én kifejezetten azt emeltem, ki hogy a bunkókkal nincs gond. Leépítem őket, de általában nem is szórakoznak velem. Neked valami kisebbségi komplexusod van, vagy nőhiányban szenvedsz, ezért ribancozol és szólod le az átlagnál jobb nőket? Egészségedre! Elég sajnálni való vagy.
2011. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Eléggé magadra vetted ez az egészet. Ennyire jó nőnek hiszed magad? Amúgy neked is gondjaid lehetnek a szövegértéssel, mert én azt írtam, hogy az nem mindegy, hogy ki hogy viselkedik és öltözködik. Legyen valaki szép, rendelkezzen átlagon felüli adottságokkal, akár még okos is legyen. De ha valaki szűk rucikban mindenét kirakva illeg-billeg, akkor nem kell csodálkozni rajta, ha az embernek nem az az első gondolata, hú de okos lehet ez a nő vagy hogy milyen jót lehetne vele beszélgetni, hanem vmi egész más... Mert a "jó nők" többsége igenis ilyen, szeretik kelletni magukat és megmutatni amijük van és lássuk be ez egyáltalán nem vall sok észre.
2011. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem magamra vettem, csak utálom a hímsoviniszta idiótákat, akiknek a nő csak egy luk, ahová be lehet dugni a miniatűr micsodájukat. Lehetek én olyan ronda mint a bűn, azt se számít. Csupán az számít, hogy ki mit ír. Neked pompás véleményed van a női nemről. Ugyanakkor annyira nem vállalod magad, hogy még egy rohadt nick-et sem teszel ki, nehogy be lehessen azonosítani: na ez az a f@sz.
2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Huh! Ez nem semmi! Tényleg nem vetted magadra? Nekem nem úgy tűnik! :) Vagy te mindig ilyen ideges típus vagy? :) Nem bírod a kritikát? :) Most mit csináljak vele, ha egyszer ez a tapasztalatom?!? Ha nem ilyenek lennétek, nem így viselkednétek, akkor más sem így látna titeket. Ha te azt gondolod, hogy egy pasinak minden nő csak arra kell, akkor nagyon tévedsz. Ez nem így van. De ha valaki eleve erre kínálja magát, akkor azt miért hagyná ki? :) Erről beszélek egyfolytában, hogy nem csak az a fontos, hogy ki hogy néz ki és milyen adottságai vannak, mert lehet vki a világ legszebb nője is a leggyönyörűbb testtel, ha nem kihívó és nem úgy viselkedik, akkor az nem csak arra fog kelleni. Nem kell úgy viselkedni, hogy csak egy valami jusson eszébe a pasiknak, de ha úgy viselkedsz, akkor meg ne csodálkozz, ha ezt gondolják. Ezt ti értétek el. De te ezt meg se hallod, csak mondod a magadét. Én általánosságban írtam le a véleményemet, te pedig egyfolytában nekem szánod a szebbnél-szebb jelzőidet, hogy én ilyen meg olyan vagyok. Pedig ez az igazság, és ha te ezt nem bírod elviselni, akkor inkább te vagy a sajnálni való. De akinek meg nem inge, ne vegye magára!

Ja, itt amúgy elég kevesen írnak nick-et. De ha majd mindenki kiírja, akkor természetesen én is ki fogom írni. Bár nem értem, hogy mit árulna el ez neked? Szerintem itt nem az a fontos, hogy mi a neved, vagy inkább egy kitalált nick-ed, hanem az, hogy te mit gondolsz erről vagy arról.

2011. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kinga!


Hagyd a fenébe, ez egy barom!

2011. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!