Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés jó csajnak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés jó csajnak lenni?

Figyelt kérdés

Milyen érzés nagyon jó nőként élni? Hogyan élitek meg azt, hogy naponta 5x bepróbálkoznak nálatok? Zavar?

Van akit zavar a túlságosan is szép külső?

Minden érdekelne ezzel kapcsolatban, és lényegében azok válaszára lennék kíváncsi, akik ebben érintettek.


2011. febr. 11. 16:40
1 2 3
 11/25 Fülünyúl ***** válasza:
84%

Nem rossz, de vannak hátulütői is. Például sok pasi csak egy helyes arcot és szexi testet lát, nem engem, a jellememet, a gondolataimat stb. Ezért pasizni nehéz. A normális srácok meg azért nem mernek leszólítani, mert azt hiszik biztos nem is állnék szóba velük.

Előnyös abból a szempontból, hogy elnézőbbek ha béna vagy hülye vagyok valamihez, ráfogható a hajszínemre (szőke), így talán kevésbé ciki a szituáció, vagy el lehet viccelni vele a dolgot. De pl. munkahelyen megint nem túl előnyös, mert a pasik mind nyomulnak, a nők meg irigykednek és áskálódnak, betartanak ahol csak lehet.

Összességében nem hinném, hogy könnyebb az élete az ilyen lányoknak, mint a kevésbé bombázóknak, mert lehet hogy van ahol szembetűnő előnyöket látnak, de más helyen meg mi vagyunk hátrányban. Lásd normális pasit nekem összeszedni kész gyötrelem. Általában a bunkó b@szógépek találnak meg, akik úgy gondolják elég a kigyúrt testük vagy a márkás autójuk hogy lenyűgözzenek. Rosszul gondolják, mert autóm van, a szénné gyúrt test meg speciel nem az esetem.

Néha az is idegesítő tud lenni, hogy eleve segghülyének néznek, és nem kevésszer okoztam már meglepetést azzal, hogy a számat nem csak hülyeségek hagyják el. A két diplomám sem a nemi szervemmel szereztem. De pl. az egyetemen is ért hátrány amiatt, mert modellkedtem a tanulmányaim mellett, hogy legyen pénzem a tanulmányaimra. És nem csak diáktársaim irigykedtek és provokáltak, hanem néhány tanár is beszólt, sőt, volt aki direkt két jeggyel rosszabbat adott és belekötött mindenbe a dolgozataimban amibe csak lehetett.

2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ilyen válaszokra gondoltam. :)
2011. febr. 11. 18:53
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

18: 08

Sok mindenben egyetértek. Én sem vagyok segg hülye pdh-ztem fizikából. Ez már eleve egy olyan terület, ahol nem biztos, hogy egy csinos, jó alakú és magára adó egy szőke nőnek örülnek. A gond nem a bunkókkal van, azokat leépítem. A gond magammal volt. A gimiben is és méginkább az egyetemen kerültek a pasik. Megvoltam győződve, hogy nem tetszem nekik, azaz ronda vagyok. Ha én kezdeményeztem biztos volt a siker, talán ezért is volt az átlagnál több kapcsolatom. Sok év kellett hozzá, hogy rájöjjek az ösztönös távolságtartásom és a kinézetem miatt az intelligensebbje nem igen mer közeledni, fél a kudarctól. Szóval egy tapasztalatlan kislánynak nem jó, ha jó nő, de ha tudatosodik benne, akkor a javára szolgál. Most érett nőként élvezem, remélem még sokáig.

2011. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Most eleve mi az, hogy jó nő? A nagy mellű szőke bombázókra gondolsz? (Mert nem feltétlenül ennek kéne lennie az "ideálnak", de mindegy, mert most ez a trendi, most mindenkinek ilyennek kéne lenni?) Szerintem az sem mindegy, hogy ki hogy viselkedik. Nekem nincs bajom a szépséggel, de ha valaki állandóan kihívó cuccokban kelleti magát, akkor az most mit vár? De most komolyan? Tiszteletet biztos nem fog kapni, mert alapból azt mutatja, hogy könnyen megkapható. Akkor miért a felháborodás? Attól hogy valaki szép és jó adottságokkal rendelkezik, még nem kell ribancként viselkednie, vagy ha mégis így tesz, akkor nem kell csodálkozni, hogy úgy is bánnak vele.
2011. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

11:58


Te kinek írtad ezt? Végigolvasva a hozzászólásokat senki nem panaszkodott, hogy ribancnak nézték. Ki mondta azt, hogy kihívóan öltözik? Én például mindig ízlésesen, csinosan, de nem kihívóan öltözöm. A viselkedésem is tartózkodó. Lehet valaki átlagos vagy ronda és mégis úgy öltözködik, amely egyértelműen a férfiak figyelmének felkeltését célozza. Ez intelligencia kérdése. Megjegyzem egy normális munkahelyről egy - a te szavaiddal élve - ribancosan öltözködő nőt előbb-utóbb kipenderítenek. Persze csak egy bizonyos szintű beo. felett.

2011. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Azért nézik hülyének az ilyen nőket, mert a többség tényleg az. Oké, van 1-2 kivétel, de ez elég ritka.
2011. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

13:05


Akkor azt állítod, hogy a "jó" nők többsége hülye?

2011. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem írta senki, h ribancosan öltözködik... ez igaz. De ha nem így lenne, akkor vajon miért pont a "kigyúrt testű márkás autójú b@szógépek" nyomulnak rá és miért nézik őket "segg hülyének" ? Csak azért ahogy viselkednek, vagy ahogy öltözködnek. Vagy mi másért?
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
:)
2011. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, szőke bombázókról beszélünk, akkor a többsége az. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2011. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!