Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhességi teszt mennyire pontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi teszt mennyire pontos?

Figyelt kérdés

Négy napja késik a menstruációm.

Szerdán csináltam egy tesztet negatív lett.

Csütörtökön első vizelettel csináltam két Lily-s tesztet, azok is negatívak lettek.

Ma x-epil-es tesztet csináltam, az is negatív lett.

Szerintetek háromféle teszt, három napon, jó eredményt adhat?


Előre is köszönöm a válaszokat. :)) Sziasztok!


2011. febr. 11. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes. De azt szokták mondani, hogy ha elmarad a menzesz, csinálsz egy tesztet, és negatív, akkor egy hét múlva kell ismételni, ha addig nem jön meg.
2011. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igen, olvastam ilyet, de a teszteken az volt, hogy lehet ismételni azonnal, csak hát ugye a napokkal nő a kimutathatóság, ezért érthető az egy hét javaslat. :)
2011. febr. 11. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ismételni lehet, csak mondhatni felesleges:) Ha nem jön meg 5-7 nap múlva sem, csinálj egyet reggeli első vizeletből.
2011. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!