Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Kiszívást hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Kiszívást hogy lehet eltünteti?

Figyelt kérdés

Van egy elég erőteljes kiszívás folt a vállamon :S Hogy lehet elősegíteni az eltűnését?!?! Köszi az értelmes válaszokat, a hülyeségek most pls ne jöjjenek, ez fontos most kivételesen...

18|F


2011. febr. 11. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De miért fontos? Gondolom most nem anyu, apu meg ne lássa gondXD Ez tényleg szívás:)
2011. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
"Tényleg sívás" <-- Az bizony xD Szívás a vállamon! :D Az hogy hogyan került oda, és miért kell eltűnnie magánügy :D De mosom kezeimet, nem félrekúrás vagy egyéb az oka. (A) :D
2011. febr. 11. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze a te gondod kivételesen fontos...

Azt hallottam, hogy ha fogkrémet kensz rá az segít. Én még nem próbáltam. Majd írj, hogy bevált-e!

2011. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. sehogy. Elméletben, ha olyan anyaggal kezeled, ami vérbőséget okoz a területen, akkor hamarabb el kell tűnnie, mert a több vér hamarabb regenerálja a területet. ELMÉLETILEG.


Addig meg kend alapozóval, az szépen eltünteti.

2011. febr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép kis ocsmány szokás...
2011. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kend be vastagon neogranormonnal
2011. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem k*rtál félre, mi?! Akkor nem lenne olyan fontos... Amúgy sehogy. Nekem olyan is volt, hogy 2 hétig is látszott. 21/L
2011. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
sehogy nemt tűnik el gyorsabban...az a lényege hogy ahol kiszívták a vállad ott elpattannak a hajszálerek és ahogy felszívódik a vér úgy tünik el a folt ...
2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 08:31 :D Révén nincs párkapcsolatom már jóideje [sajnos :'(], így a félrelépés lehetősége fent sem áll...

NEm csináltam még vele semmit, deggelre am kicsit összement a folt, kb fele akkora mint eredetileg, viszont a közepe rendesen belilult.

2011. febr. 11. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi szívta ki a kecske? Legalább áruld el mitől alakult ki és miért fontos azt eltűntetni?
2011. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!