Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem mint ha belül mardosna valami,nagyon rossz, szerelmes vagyok egy lányba, aki nem lehet az enyém...(lehet hogy az enyém lehet , de nem tudom hogyan)


A szívem minta hozzá akarna menni, de az eszem meg tagadja,... Szerelmes vagyok a világ legszebb lányába mért?


Miért van ez mind???


MIÉRT?


2011. febr. 10. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el néha jobb az észre hallgatni, mint a szívedre:( tapasztalat. Ha nem más esze tagadja akkor te tudod miért nem helyes a dolog.
2011. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert így szokott ez lenni!Megesik mindenkivel:)


De az eszed miért tagadja?!Hallgass a szívedre!:)

2011. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán megtörténhet, hogy a szív teljesen mást akar, mint az agy. Sajna, de ez van. Egyszerű példa: nagyon szeretsz valakit, van 1 oldala, ami okozója a szerelmi érzésednek, legyen ez csak az érzelmi oldala, vagy akármi, de összegezve ha megnézed pl. a többi tulajdonságát, akkor úgy érzed, hogy nem lenne jövője, pl. azért, mert nem egyforma a világotok, ami az érzelmeken kívül esik, s így gubancban vagy. Persze ez csak egy lehetséges verzió, a kérdező nem írta meg az okot, hogy miért mond mást az agya. (F)
2011. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, mért nem lehet a tiéd, esetleg nős vagy vagy gyereked van? Vagy szeret ő, csak épp neki is van valakije és titokban kell tartani? mesélj kérlek

lehet hasonló helyzetben vagyok

2011. febr. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..


Nem vagyok nős nincs gyerekem sem...


már több napja tart... :S meg vagyok érte örülve... :)

2011. febr. 11. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!