Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert csinalja ezt? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert csinalja ezt? Miert ilyen velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy ideje beszelgetek, de csak barati szinten (nem is akarunk komolyabban egymasra gondolni) es kiderult hogy van baratjoje , erre meglat suliba es nem is koszon azota meg semmi, mintha levego lennek, pedig semmi rosszat nem tedtem , hisz orulok, hogy van baratnoje ...
2011. febr. 10. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszettél neki meg azt hitte hogy ö is neked és mivel most már van barátnöje ezért inkább kerül..
2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés... nekem az egyik fiú osztálytársamba őrültem szerelmes voltam és beszéltem is vele erről ( addig sokat beszélgetünk) és azóta kerül. Hozzám se szól. Le se szar. Nagyon rosszul esik...

14/L

2011. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismered a barátnőjét? lehet, hogy nem kedvel Téged és "eltiltotta" Tőled a srácot.

Kapd el a suliban és kérdezz rá, ha nincs tömeg.

2011. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem egy srác szinte ugyan ezt csinálta, szerintem is tetszettél neki, de lett barátnője, és már nem vagy neki olyan értelemben érdekes. Én sem tudom miért csinálja pontosan....nem lehet megmondani, kezd el közeledni te aztán tuti lesz valami :)
2011. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De lehet en ereztem iranta valamit, csak magamnak se mertem bevalanni, de errol neki nem beszeltem , meg magamnak se mertem beismerni.
2011. febr. 10. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy te tudod, hogy van egy barátnője és így már nem is tetszik neked!
2011. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!