Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról? (nincs baj az önbizalmammal, csak kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
168 cm, 53-54 kg, van egy pici hasam, de izmos, és hosszú lábaim vannak, fenékbe viszont picit erősebb vagyok és combnál is, de ott is izmos, mert aerobikozok. Nálatok hátrány, ha a lány szolizik? amúgy túl fehér lennék:S
2011. febr. 9. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek alapján 10000000 lányt el tudok képzelni, nem értem miért hiszik egyesek hogy egy magasságból testsúlyból meg hasonló teljesen szubjektív adatokból véleményt lehet alkotni.

Egyedül a szolira tudok véleményt mondani, és arra azt mondom hogy nekem nagyon nem jön be az a csaj aki szolizik, télen nem kell csoki barnának lenni, a fehér bőr is szép tud lenni, és legfontosabb hogy természetes. Amíg nem esel át a ló túloldalára valószínűleg nem fog belőle problémád lenni, de nekem nem jön be az tuti.

2011. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a "túl fehér" tetszik, de ízlések és pofonok......
2011. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem viszem túlzásba, csak nagyon vámpírosan nézek ki amúgy:S
2011. febr. 9. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de a 168 cm és 53-54 kg az arányos.

Ducinak, molettnek semmiféleképpen nem neveznélek.

Optimális szerintem.

Egyébként azt hallottam a magasságból le kell vonni 100-at így akkor megkapjuk az ideális testsúlyt. Te bőven alatta vagy szóval nem kell aggódni. 168-100= 68(kg)

De lehet én tudom rosszul és nincs is ilyen "szabály".

2011. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A testtömegindex helyesen:


(168-100)-(168-100)/10=68-6,8=61,2kg


Az 53-54 kg bőven ideális.

2011. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) fogyni nem akarok, mert 52kgsan már sehogy se nézek ki, eddigi barátaimnak meg tetszett h domború fenekem van, csak annyi hátul is lapos lány van,az ilyen 45-50kg-s kategóriában h azt veszem ideálul néha, hogy nekem is olyannak kéne lennem. egyébként a derekam meg nagyon vékony,csípőm szélesebb, szóval inkább nőies alkat vagyok mint fiús, és általába meg is néznek, csak ilyenkor az van bennem h biztos azért mert valami nem jó rajtam.:(
2011. febr. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!