Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha néha kivágottabb felsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha kivágottabb felsőt hordok akkor nem terveznek velem a pasik hosszú távra?

Figyelt kérdés
Nem köldökig dekoltált, és főleg nyáron amikor meleg van.Csak félek h nem vesznek komolyan. Nem vagyok amúgy ilyen ribi tipus. Nagyon ritkán járok bulizni, és szűz is vagyok, csak szerintem nekekem inkább a a mellem az erőségem. Van aki inkább rövid cuccokban jár.De az nekem pl annyira nem előnyös
2011. febr. 9. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ízléses ruhákra gondolsz (nekem a kérdésedből ez derült ki) hord őket nyugodtan ha jól állnak. Attól, hogy előnyösen meg csinosan öltözöl, még senki sem fog ribinek nézni,

aki meg esetleg igen azt ha feltétlenül szükséges legfeljebb pofon vágod:)

2011. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is életem első komoly kapcsolata tanított meg arra, hogy viselkedjek, meg öltözzek szolidan, mert a pasiknak is égő olyan lányt bemutatni, akiről a szex sugárzik és az összes haverja nyála csorog rá


felhoznám a való villában a Zsuzsit

mit is mondott neki Béci?

"muszáj neked mindig így mutogatni magad?"és ez totál nem volt egy pozitív megjegyzés!

egy normális srác normális nőre hajt, akit hódítani kell, nem olyan, akit hívni sem kell az ágyba, mert magától beugrik, szeretik felfedezni a női testet, ha egyből a képükbe van nyomva az csak lentre hat, és így kőkemény melo lenne megküzdeni, hogy ne csak az kelljen

2011. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
miért mutogatnám magam állandóan?én csak annyit mondtam h NYÁRON és NÉHA szoktam kivágott felsőket hordani.
2011. febr. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!