Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha néha kivágottabb felsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha kivágottabb felsőt hordok akkor nem terveznek velem a pasik hosszú távra?

Figyelt kérdés
Nem köldökig dekoltált, és főleg nyáron amikor meleg van.Csak félek h nem vesznek komolyan. Nem vagyok amúgy ilyen ribi tipus. Nagyon ritkán járok bulizni, és szűz is vagyok, csak szerintem nekekem inkább a a mellem az erőségem. Van aki inkább rövid cuccokban jár.De az nekem pl annyira nem előnyös
2011. febr. 9. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szívem, ha jó vagy mellben és dzép dekoltázsban vagy, akkor sztem nem hosszútávú kapcsolatot terveznek veled...
2011. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ez miért zárja ki a komoly kapcsolatot?
2011. febr. 9. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezt ugye nem kérdezed komolyan? lefordítom úgyh férfitársaim is + értsék " Ha kidobom a mellem és odafigyelnek akarnak hosszútávú kapcsolatot? "

Sajnos nem biztos de az élmény meglesz ..

2011. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól h jó a melled nem fogja senki sem elkötelezni magát..
2011. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tegla001 válasza:
74%
Hát az biztos, hogy a nagyja nem az "egyéniségedre" fog menni,a 80%bunkó paraszt lesz 15% ot a normálisabb fajtából aki hosszú távra keres könnyen elijeszthet 1-2 gondolat ami elsőként megfordul a fejében mikor meglát és még nem ismer, de akár az is, hogy bemeséli magának, hogy nem elég tökös hozzád.. :P a maradék 5% ot aki normális és így is odamegy hozzád csont nélkül meg meg kell különböztetned a korábban említett 80% tól.. szóval hajrá! Végeredményben én is pasi vagyok és tagadhatatlan tény, hogy mikor nyáron a tűző melegben sörrel a kezemben ülök a haverokkal, öröm ránézni 1-2 kivágott felsőre és talán el is fantáziálsz néhány mp re akár közösen meg is vitatod a haverokkal, hogy hűű meg háá.. de én pl az ilyenekre egyetlen mp ig sem tudtam úgy ránézni, hogy a kapcsolat szó akár csak megfordult volna a fejemben... Ha a pasiknak akrsz örömet okozni csináld csak, egyszer megnéznek majd az tuti..
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tegla001 válasza:
74%
Jah igen, 19/f
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig is dekoltált ruhákat hordtam, amik kiemelték a melleim formáját. Meg miniszoknyát.

Hosszú évek alatt egy férfi sem volt, aki rövid távon akart volna velem lenni és nem is egy akart feleségül venni.

Persze most férfiakról beszélek, nem középiskolás fiúkról.


De biztos van olyan pasi, aki ez alapján ítél. Olyat kell választani, aki nem ijed meg a szexi, nőies nőktől.

2011. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tegla001 válasza:
74%
Az utánam szólónak is igaza, viszont úgy gondolom, hogy a válaszokat (mivel 99% ,hogy még nem nagykorú)a korához megfelelően kell igazítani, nem hiába kérdez most! Mire eljut odáig, hogy "felnőtt férfiakkal" kezdjen kapcsolatot meglesz a saját tapasztalata is és nem lesz szüksége hasonló kérdésekre ( ha egészséges az ön és az életképe)Peache!
2011. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne terveznének veled hosszú távra? Ettől még érdekelheted a pasikat komolyabban is.
2011. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
A "kidobom a csöcsöm" szerintem egyfajta kihívás, felhívás a pasik számára, hogy "bässzál meg!" Szerencsére engem is méretes cicikkel áldott meg a sors, de sportosan öltözködök, nem dobom ki sosem a cicim, még ha megyek valahova szórakozni akkor sem, és így is ragadnak rám a pasik. Csak így nagyobb rá az esély, hogy nem csupán a melleim miatt, és nem csak azért, hogy megdöngessenek, hanem valóban ismerkedjenek. 21/L
2011. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!