Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy valaki tömeglány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy valaki tömeglány? Mit csináljak, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha ez nem belülről jön akkor tehetsz bármit ellene akkor is olyan maradsz amilyen valójában vagy. 15/L
2011. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
tömeglány = ribi
2011. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát talán ne másold a többi csajt.... Ja és ha ez megy, akk próbálj nőiesen öltözködni, mert a tömeglányoknak általában azt hívjuk aki egy plázap!csa, csak kevesebb flitterrel és swarowsky-val :D bocs, ha rosszul írtam a csillogó csiszoltüvegmárkát:D 24F
2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!


Definiáld a ribi fogalmát légyszíves.

2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést:

Mit kell valakinek ahhoz csinálni, hogy ne legyen tömeglány. Ezen az oldalon olvastam olyan kérdésekben, ahol képet raktak fel (Szerintetek szép vagyok? stb.) és ott írták, hogy tömeglány.

2011. febr. 9. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem a tömeglány, hétköznapi szürke.

a ribi pedig a ribanc rövidítése.

2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. febr. 9. 17:10
 8/19 anonim ***** válasza:

tömeglány= tucatlány

Azokra mondják, akik teljesen ugyanúgy öltözködnek, mint a mai tinédzserek. Ezt most nehéz megmondani, hogy öltözkedenek, de ha ránézek egy képre, akkor látom.

2011. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudom mit jelent a ribanc szó. Csak érdekelne, hogy mitől lesz valaki ribanc..
2011. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Legyen akaratod, legyenek döntéseid, legyen véleményed és vállald mindezt. Azért mert így nem szemez veled annyi fiú, (akik odamenni nem mernek, vagy nem úgy teszik ha mégis, ahogy szeretnéd), vagy mert nem szeretnek annyian majd, merj új útra lépni, merj mutatni valami újat. Nem könnyű, magányos is ez néha rohadtul, de tartasz valahova és így majd olyan fiúk vesznek észre, akik eddig nem.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!