Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénz vagy szerelem. Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz vagy szerelem. Mért nem tud dönteni? Ennyire fél?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, én nem vagyok vele annyira jóba, mert őszintén szólva irígy vagyok rá. De természetesen mint osztálytárs beszélek vele, elég sokat együtt vagyunk, csak annyira nem kedvelem. Behálózta a többi barátnőmet, akik ezt fogalmam sincs mért,de tűrik. Pedig csak jól kihasználja, ugráltatja őket. Van egy body building-ező, izmos, jóképű, aranyos, kedves, okos pasija.... aki mellesleg nagyon gazdag. Törökországi a fiú. Imádja a csajt. Mindent megvesz neki, mindenhová elviszi, rengeteget rákölt, sportkocsival hozza suliba, és tényleg mindent megtesz érte, figyelmes és látszik,h mennyire szereti a lányt. Aki csak kihasználja. Mindig mennek nyaralni,kirándulni más országokba, meg ilyenek. Már 3 éve 1ütt vannak. A lány jót röhög a fiú háta mögött,h kihasználja, mindig dicsekszik, és ilyenek. Nagyon büszke, igaz van is mire, mert gyönyörű lány. A fiú eddig Magyarországon tanult, de most kiment Angliába tanulni. De amikor csak teheti szalad a lányhoz. Adott neki bankkártyát, természetesen egy halom pénzzel. Mindene megvan a lánynak. De mégis, mikor a fiú távol van másokkal kavar. Ezt a gazdag fiút kedveli, meg vonzódik hozzá (amit nem csodálok), de nem szerelemmel szereti. Inkább csak élvezi és felvág vele, mert mindig is ki akart törni a szegénységből. Hát ez sikerült neki. Közben pedig emilyen se veled, se nélküled kapcsolatban áll az unokatestvéremmel. Már évek óta szerelmesek egymásba, de nincsenek 1ütt, csak szenvednek. A lányt a szülei rontották el, mindig is ellenezték, h szegény fiúval járjon és a lánytól is mindig mindenben a legjobbat várják. Teli tömködik a fejét, h így a jó. Bár a csaj is nagyon szereti az unokatesóm és ő is a lányt. Ha találkoznak zavarban vannak, a találkozás után meg egyik itt sír, a másik ott, mert nem lehetnek 1ütt. Szerintem amúgy jófej, aranyos és szeretnivaló ez a lány, és csak álarcként használja ezt a fene nagy büszkeséget meg minden, mert valójában szenved és fél, és ő így erősebbnek érzi magát. De olykor pedig nagyon szemét is tud lenni, na meg lekezelő. Olykor ezt az oldalát, olykor azt mutatja.... Régen jártak az unokatesómmal, aki el is jegyezte, de szétválasztották őket a lány szülei, meg mindenfélét ráhazudtak az uncsitesómra.... Segíthetek én nekik valahogy? Vagy maradjak ki ebből? Mi a véleményetek erről az egészről? Ja.... és még: A lány 17 éves, az unokatestvérem 6 évvel idősebb nála.... És annyira nem tudok elmenni ezen a csajon.... néha megalázkodik és mindent feláldoz/megtesz a fiúért, h segítsen rajta, és tudom, h mennyire szereti. Máskor meg húzza az agyát és ő sem tudja mit akar pénzt és luxus életet vagy pedig igaz szerelmet, de ezzel szegénység járna 1ütt. Az unokatestvérem néha teljesen összetörik és csak szenved.... Nem tudom. Mi a véleményetek az egészről?
2011. febr. 9. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

nagyon gyakran ezt válaszolják:

törődj a magad dolgával, és akkor legalább téged is békén hagynak, nem keresnek benned gyenge pontokat!

2011. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tomika90 ***** válasza:
szánalmas az a lány...az unokatesódnak meg eszébe se jusson összejönni vele mert ha jön egy gazdag pali kai még tetszik is neki na akkor heló boldogság...
2011. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Költözzön a lány uncsitesód(ék)hoz! A boldogsághoz elég rögös az út, könnyen nem adják. A lány döntse el magányos gazdag, vagy vidám szegény akar lenni!
2011. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut egy sorozat: Rubi, az elbűvölő szörnyeteg. Ő egy gyönyörű, viszont egy szegény lány. Ki akar törni a szegénységből. A pénz és a szerelem között kellett választania. A pénzt választotta... meg is járta.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dönteni azért nem tud, mert árunak nevelték. Csak legyen szép, engedelmes, dugnivaló és majd egy gazdag gyerek intézi a többit. Lakást, kocsit, rezsit, utazást stb. Ebben az álomban él és bár tudja, hogy lehetne boldogabb, megrémíti, hogy neki is dolgoznia kell mint bárki másnak a megélhetésért és még akkor sem biztos a jólét, sőt valószínűbb a szükséges minimum vagy alsó középosztály beli lét. Ennek még a gondolata is megrémíti, mikor élhet pompában egy bájgúnár gyerekkel, akiket mindenki szépnek lát együtt. De egyik sem boldog IGAZÁN.
2011. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy idő után a lány is rá fog döbbenni, hogy nem minden a pénz! De addig sajnos még hosszú az út, mondhatni az elején tart.

Szerintem ne is beszélj a lány fejével. Most úgy is te lennél a gonosz és jól megszívatna.

Viszont unokatesóddal beszélhetsz, hogy ennek semmi értelme. És végre normális lány után kéne néznie.

2011. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a csajnak kell eldöntenie, te max elfogadhatod, ne üsd ble az orrod mások magánéletébe, még akkor sem ha az unokatesódról van szó. Mit tehetsz? felnyitod a lány szemét, de ez megint olyan hogy mikor milyen hangulatban találsz rá. Ha ilyen kivagyok mivagyok érzése van épp max elhord.. jobb ha te nem ütöd bele ebbe az orrodat :)
2011. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a lány egy ostoba mocskos gerinctelen féreg, nem kell sajnálni! Saját magának köszönheti az egészet.

A szülei így meg úgy az csak kifogás! Nem állnak mögötte pisztollyal. Amit meg azzal a gazdag 1diótával művel az magáért beszél. Kötelet neki!

2011. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!