Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kierőszakolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kierőszakolás és a harcolás között?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdésben, hogy a srác számonkérte a csajt, hogy megfeledkezett róla. És írta a válaszoló, hogy más az, ha harcol érte, és más az, ha számon kéri.


Ha valaki harcol valakiért, akkor az sülhet ki jól? Mármint hogy akkor összejönnek? Mégis mit értetek ki harcolás alatt?


2011. febr. 9. 15:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát, most rákérdeztem nála, azt mondta hol így érez, hol úgy. Hol csak úgy van, hol pedig tök jól elvan velem. Ezt ő mondta, de az én szavaimra is bólintott, hogy vannak idők amikor szeret, de van, amikor ki nem állhat.
2011. febr. 9. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!