Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kierőszakolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kierőszakolás és a harcolás között?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdésben, hogy a srác számonkérte a csajt, hogy megfeledkezett róla. És írta a válaszoló, hogy más az, ha harcol érte, és más az, ha számon kéri.


Ha valaki harcol valakiért, akkor az sülhet ki jól? Mármint hogy akkor összejönnek? Mégis mit értetek ki harcolás alatt?


2011. febr. 9. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha udvarolsz neki, érezteted vele, hogy ő kell neked. De, ha egy idő után sem viszonoz semmit a másik, akkor a fiúnak/férfinek észre kell venni, hogy hiába "harcol". Sokan nem veszik észre a szemüket kiverő jeleket(ahogy a másik kérdező sem), és küzdenek tovább, már-már ráerőszakolják magukat a másikra.
2011. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a másiknak akire ugye ráerőszakolja magát szegény gyerek, biztosan van szája és esetleg agya is. talán meg tudná mondani, hogy nem kellesz, de sokkal egyszerűbb csak szimplán nem törődni vele, mert annak a srácnak biztosan jó érzés, hogy szépen lassan jön rá, hogy fölösleges tepernie. remélem az első válaszolót ott fogják átverni ahol tudják, baszó*djon meg a hülye jelküldözgetős felfogásoddal együtt.
2011. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második te egy büdös nagy paraszt vagy neked kéne összeomlanod mint egy kártyavár nem neki
2011. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen második, nem veszem föl, ez is csak téged jellemez. Egy ember igenis rájön arra, hogy a másiknak nem kell. Ha már az elején közölni a pasi, hogy mit szeretne, nem csak "erőszakoskodna", akkor a lány is tudja mondani, hogy nem akar tőle semmit. De nem erről volt szó, hogy nyíltan megmondja, vagy sem. Ha a pasi nem játszik nyílt lapokkal, miét pont a lány tegye. És köszönöm szépen, egy boldog és hosszú kapcsolatban élek:)
2011. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ne itt vitázzatok plx. Én csaj vagyok, és még mindig szeretem a volt barátomat, és nem tudom eldönteni ő mit érez... Talán összejöhetünk még, de nem mondta, hoyg szeret még. Beszélgetünk, hülyéskedünk, azt mondta, meg fog tudni újra bízni bennem, és tiszteli bennem, hogy nem hagyom magára. De nem mondott semmi konkrétat.


Megéri ez még? Vagy én se veszem a jeleket? :(

2011. febr. 9. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:

köszönöm már megtörtént :) szerintem itt a srác is nyílt lapokkal játszott, randira hívta. ebből talán már világos volt, hogy mit akar.

bárki bármit mondhat, lesz*arom. de úgy gondolom, hogy ha egy srác elhív egy lányt akkor nagyon nem szép dolog valami hülye szöveggel lekoptatni, meg kell mondani hogy mi van, kész. ha egyszer kerülnétek olyan helyzetbe, hogy egyszer nagyon-nagyon tetszik egy fiú, küldözgetitek a jeleket, ő pedig félreérthetően reagál, esetleg annyira vak vagy már, hogy észre sem veszed mert reménykedsz akkor biztosan neked is jól esne hogy x ideig azon gondolkodsz, hogy akkor most mit gondolhat. miért nem lenne egyszerűbb megmondani, kösz de nem! ezért meg ezért.

a "paraszt"

2011. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, "paraszt":), így másképp előadva, átérzem a helyzeted. Igazad van, ha konkrét utalások történnek az egyik fél részéről, akkor igenis meg kell mondani, hogy nem szabad a pálya. Én mindig így csináltam..kivéve akkor, ha az illető egyáltalán nem mondott semmit, csak hivogatott, "számonkért"..stb. Akkor jó, hogy nem küldtem el, csak a legvégén, mivel ha ő nem mondja meg nyíltan mit akar, akkor miért én tegyem.
2011. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15:51

Bocsi, neked nem is válaszoltam:(

Szerintem, ha már egyszer úgyis volt köztetek kapcsolat, akkor te kérdezz rá konkrétan, hogy mi lenne, ha te meg ő újra. Átléptétek már az ismerkedős időszakot, vedd kezedbe az ügyet. Ha akarsz tőle valamit, mond el neki, beszéljétek meg. Ha nyílt lapokkal játszol, úgy mindig egyszerűbb, és célravezetőbb. Mondjuk, amiket leírtál, hogy miket mondott..eléggé úgy tűnik, hogy nem vagy számára közömbös, és örül neked. A kérdés már csak az, hogy újra akarja-e melegíteni a kapcsolatot. Ezért beszélj vele, mondd el mit érzel, mit szeretnél.

2011. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nyílt kártyákkal játszom, megmondtam, hogy szeretnék vele lenni, azt mondta, nem tudja mit akar... kérdeztem levélbe szeret-e, nem válaszolt rá...

Mondtam neki, hogyha nincs esélyem, mondja meg, hogy nem szeret, nem akar összejönni velem, de ő azt mondta, talán még összejövünk.

2011. febr. 9. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a talán...

Nekem az a véleményem, hogy a volt barátod talonban akar tartani téged. Tetszik neki, hogy még mindig odavagy érte. Nem hinném, hogy akar valami komolyat is tőled. Végül is nem válaszolt a kérdésedre, köntörfalaz. Szóval nem akar tőled semmit, de tetszik neki, hogy még oda vagy érte, és azt nem akarja, hogy már ne akard. remélem érted...

Jobban járnál, ha keresnél más valakit, vagy megpróbálnád egyedül lezárni a dolgot azzal, hogy nem keresed többé. Tudom, nehéz, de legyen benned tartás és büszkeség.

2011. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!