Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire ideálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire ideálisak ezek az alakok?

Figyelt kérdés

10-ből hányas?

Hasonló az én alakom is ezekhez, és nagyon úgy érzem néha, hogy fogynom kellene.


1. [link]


2. [link]


Na jó.. nem igazán találtam ideális képeket, szóval általánosítanám a kérdést: Fiúk! Jó ha van egy KEVÉS fognivaló a lányon?

Vagy inkább fogyjon le és legyen teljesen zsírmentes? [link]



Csak ŐSZÍNTÉN!:) Menyik a szexibb? Melyik néz ki jobban? A PICI husi, vagy a vékonyabb?


2011. febr. 8. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom lány vonzó a maga módján. Az első is csinos, nincs rajta felesleg. Az utolsó meg nem is túl vékony, az is tetszik.
2011. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tomika90 ***** válasza:
az első és a hármas jó...a nagyon vékony nemigazán
2011. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tamasoft válasza:
Egyértelmű, hogy az első! Ha hasonló, akkor te vagy a nyerő mindenhogy!
2011. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát én 3kiló miatt nem verném ki a hepajt az is biztos. Lehet a vékonyabb szexisebb, de a pici husival sincs semmi gond. Pedig vékony vagyok én is.
2011. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Fogható csajok a nyerőek.
2011. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy általában nem gond a pici husi, csak annak, aki igazán finnyás:) De ha itt a lehetőség a változtatásra... egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb.

Néha a mostani alakomat szeretem, hogy olyan formás, néha meg úgy megszabadulnék a zsírpárnáktól. Tudnék változtatni, csak nem tudom, hogy jobb lenne-e.

Ezek a képek sem adják vissza igazán az én alakom, talán tényleg leginkább erre hasonlít: [link]


Néha meg ilyen szeretnék lenni: [link]

[link]


Meg hát a vékonyabbaknak, az összes ruha jobban áll:/

2011. febr. 8. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
sztem a kicsit "husibb" ahgy te fogalmazol sokkal szexisebb én nem szeretem az ien deszkákat..bocsi:/
2011. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi az alakod mint amit linkeltél, az tökéletes szerintem. Én nem szívesen érnék hozzá egy nagyon vékony lányhoz akiben alig van nőiesség..
2011. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ashly a legjobb! minden téren ott van!

23f

2011. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Avrilnek egyszerűen tökéletes alakja van, imádom. (Tudom, ízlések és monoklik.) Viszont, ha tényleg nagyon hasonlít az alakod a linkelt csajra, akkor ne légy hülye, ne akarj fogyni.


Nagyon kevés embernek telik az idejéből arra, hogy folyton futni és kondozni járjon, hogy "zsírmentesen" tudja tartani magát.


Szexi alakod van, nem fogsz olyan pasit találni, aki az alakodban kivetnivalót talál, szóval nyugodtan elégedj meg a jelenlegi helyzeteddel.

2011. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!