Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már az hogy egy olyan emberbe szerettél bele akibe elméletileg nem szabadott volna?

Figyelt kérdés

itt gondolok korkülönbség...stb

És mit tettél engedtél a kísértésnek vagy a józan ész döntöt?


2009. febr. 9. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hat en egy tanaromba vagyok szerelmes szoval megertelek :)

Koztunk kevesebb a korkulonbseg...(11 ev), de akkor is a tanarom marad... es hany eves vagy kulonben?:D

2009. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen! Abba a fiúba akibe a legjobb barátnőm is szerelmes volt...:(
2009. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első férjem 23 évvel volt idősebb mint én! Ezzel nem is lett volna gond, nem ez volt az oka hogy mégsem maradtunk együtt.

Eleinte rám is furcsán néztek, de nem érdekelt, egy idő után megnyugodott a környezet kedélye!

Szóval csak bátran!

2009. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17 év korkülönbség.Ő férj,én pedig a felesége:D(tervezzük a gyerekeket is) :) A korkülönbség ellenére tökéletesen kijövünk egymással,bár sok kompromisszumot kötöttünk.Halgass a szívedre!
2009. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2500 km és az hogy o orvos en meg 1 szaros diák vagyok fiatalként!:)EZ van...
2009. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok a párom meg 44 éves. Nős, 3 gyereke van. A feleségével azóta nincs együtt amióta velem együtt van (idén leszünk 3 évesek).

Nem helyes tudom de meghalok annyira szeretem. Ő az első akivel élvezem a szexet és minden másban is ő tanított, vele értem meg az őszint érzelmekre és vele éltem át az önzetlenség érzését. Imádom. Ő is engem.

2009. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen
2010. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!