Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már az hogy egy olyan emberbe szerettél bele akibe elméletileg nem szabadott volna?

Figyelt kérdés

itt gondolok korkülönbség...stb

És mit tettél engedtél a kísértésnek vagy a józan ész döntöt?


2009. febr. 9. 23:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Igen, előfordult.És kölcsönösen hatott a dolog, szóval eléggé egymásbaszerettünk, nem tudtunk semmit se tenni, nem tudtunk egymás nélkül élni.Igazából nem szabadott volna megtörténnie, de nem bántuk meg...
2009. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A korkulonbségrol inkább ne is beszéljunk, mindig olyat fogok ki aki jópár évvel idosebb nálam.

És igen, azt hiszem, bele szerettem már olyanba, akibe nem lett volna szabad és elég fájdalmas dolog volt, nem kívánom senkinek! :(

2009. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen... és addig menekülj, amiig tudsz...ha valakibe nem szabad beleszeretni, akkor nem szabad. Hiába jó, a tündérmese után, vagy közben jön a rideg valóság és azt nem szabad csak úgy elfelejteni. Én még mindig amiatt szenvedek...néha már meghasonlok önmagammal, ahogy próbálok nem szeretni. De könnyebb lett volna bele se gabalyodni, tudod? Próbáld elfelejteni.
2009. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

igen.. én is olyanba szerettem bele, akibe nem lett volna szabd. De annyira felperzselt, hogy el is váltam...

Most tudnánk ugyan élvezni a "szabadságot", de az etika szabályait be akarjuk tartani, no meg van tisztesség is a világon... De érezzük, hogy ez egy nagy szerelem! S hidd el, megéri!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Megérte! Gyönyörű volt! De már vége!
2009. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

igen...

nyaraláson a szállodában dolgozó fiú... szerelem volt első látásra ráadásul kölcsönösen,de igazából semmi nem is történt köztünk a szüleim miatt, akik nagyon szigorúan megtiltották (17 voltam)

ez volt júniusban és azóta sem vagyok túl rajta... folyamatosan beszélünk msn-en és reménykedünk, hogy találkozunk még a 2000 km távolság ellenére... de tudom, hogy erre kicsi az esély :(

2009. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora korkülönbségről is beszélünk? És ez Téged zavar, vagy csak a bután felállított társadalmi normáknak akarsz megfelelni? Mert ha csak az zavar, hogy mit fognak ehhez szólni mások..... akkor inkább tedd meg amit a szíved diktál!
2009. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen nagy korkülönbség,18 év.ÉS engem nem zavar,inkább attól félek hogy másokat.
2009. febr. 10. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros helyzet...en is voltam olyannal aki 13evvel volt nagyobb mint en.nem mondhatom h fulig szerelmes voltam bele...de mennyorszagba ereztem magam vele,ennek ellenere felesege is van.nem lett szep vege,mert kiderult es na...de 10ev mulva is allitani fogom h :"orultseg volt,de megerte"...es nem erdekel ha le is pontoznak egyesek...:)) vigyazz az erzelmekre...ne legyen tul eros erzelmed a pasas irant,mert csak szeretonek borzalmas idoszak lenne neked...sok sikert.18/L
2009. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16 év korkülönbség és fantasztikus volt
2009. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!