Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mikor van peteérésem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mikor van peteérésem- tüszőrepedésem a kiegészítőknél olvasottak alapján?

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartok hogy, mindenhó 24-én megjön a havidolog. Úgy tudtam hogy, az első naptól számított 14-dik napon kellene hogy, sikerüljön a baba. Na most 8-ka van és ugyanúgy fáj a pocóm mintha meg akarna jönni. Akkor ha jól tudom most ezen a napon és a holnapin kellene együtt lenni ahhoz hogy, sikerüljön a baba? Az hogy, fáj a hasam azt jelenti hogy, tüszőrepedésem van. Vagy azért fáj mert próbál kiszabadulni tüszőből és kb 1 nap mire ez sikerül is és akkor a fájdalom is elmúlik egyben. A második babámnál arra gondoltam hogy, a 14 napon együtt leszünk és sikerül is és ez így is lett. íviszont sokat olvasgatom itt a kérdéseket-válaszokat és kezdtem belezavarodni abba jól tudom e.
2011. febr. 8. 02:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A normális menszesz ciklus 28 nap, vagyis, első vérzéses nap után 28 napra jön a kovetkező havi vérzés első napja.A kettő között, kb. a felénél eshetsz teherbe,de ez nem törvényszerű, hisz van, lasabban jut ki a petevezetéken és van h. gyorsabban.Amúgy a ciklus alatti folyásból is meg lehet állapítani h. kb. mikor van tüszőrepedésed, meg ilyenek.A neten rengeteg infót találhatsz de így fejből nem tudok többet segíteni, nekem még nincs gyerekem.
2011. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A normális ciklus 21-35 napos, nem feltétlen 28...

A következő várható menzesz előtt 14 nappal van peteérés. Értelemszerűn 28 napos ciklusnál ez pont középtájon van, rövidebb ciklusnál hamarabb, hosszabb ciklusnál később.

De ez sem kőbe vésett dolog...de azért a peteérés-következő menzesz közötti időszak hossza elég állandó.


Jobban járnál, ha mérnéd az alaphőmérsékleted. De a görcsök jelezhetik a peteérést, szóval mindent bele.

De ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor hőmérőzz.

Keress rá, hogy "alaphőmérséklet mérés".

2011. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"A kettő között, kb. a felénél eshetsz teherbe,de ez nem törvényszerű, hisz van, lasabban jut ki a petevezetéken és van h. gyorsabban."

Ez meg butaság. A megtermékenyítés a petevezetőben történik, ráadásul a petesejt csak 24 óráig megtermékenyíthető.

Az, hogy milyen gyorsan halad a petevezetőben, nem befolyásolja sem a peteérés, sem a vérzés időpontját.

2011. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a VÁLASZOKAT. Csak azt nem tudom hogyan tudok a válasz alá közvetlenűl írni. Mindhármótoknak szerettem volna külön írni de nem tudom hogyan kell. Esetleg segítenétek.
2011. febr. 9. 10:56
 5/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak. Köszönöm szépen hogy, írtál nekem.

Nekem ha mindenigaz 31naponként jön meg. Az első szülésem után rendeződött ez a helyzet. Miníg pontosan 24-én. Elötte ez össze vissza volt. Na mindegy is. A második babám úgy sikerült vagyis azzal a módszerrel hogy, a vérzés első napjától kiszámítottam a 14-et. Ekkor együtt is voltunk és szerencsémre meg is lett Andriskám.

Szerintem egy a legbiztosabb talán. Meg ahogy írtad is a pete dolgait ezt is számba véve a 14-15 és még talán a 16-odik napon érdemes együtt lenni. De mivel a pete mindössze 24órát él így leginkább a 14-15 nap.

Most azért kérdeztem mert eléggé fáj a hasam és elkeezdte a 14napon és még most is fájdogál és arra gondoltamlehet rosszúl tudom amit tudok. Illetve tényleg lehet olyan hogy, fáj az ember hasa amíg a pete nemtud kiszabadúlni és amikor végre kiszabadúl éselindulna dolgára akkor abba marada fájdalom is. Szóval érdekes választ adtálnekem és ezen el is tudnánklevelezni. Bár azt hiszem hogy, a legelső módszer a legjobb és a baj ezzel hogy, he el is találod még 1000dolog gátolhatja meg a pete megtermékenyítését. Mégegyszer köszönöm hogy, írtál. Már féltem hogy,annyi ilyen témáju kérdés van kint hogy,nekem márnemis jut válasz. Szóval neked is köszönöm.

2011. febr. 9. 11:07
 6/15 A kérdező kommentje:

A Második válaszolómnak!

Köszönöm hogy, írtál nekem. Tehát akkor jólszámítottam hogy, 24-én jött meg akkor 7-én kellene hogy, megtermékenyűlhessen a pete. Na most lehet hogy, késík ezért nyugodtan lehet még 8-9-én is ? Meg azt nem értem hogy, a hasfájás elkezdődött 7-én de még mindíg fáj. Nem olyannyira mint az elején de fáj. És ezt azért nem értem mert a pete kb csak 24 órát életképes tehát már el kellett volna maradnia a fájdalomnak is. Azért figyeltem fel erre mert kimondottan az az erősebb szervezet vagyok szerintem. Nem valami sokszor vagyok beteg hála az égnek és ha valami eltérés van akkor azért utánnajárok. Minden hónapban jelentkezik ez de ha egy napig tart és ez segít hogy, most kell vigyázni vagy és nekilátni. Viszont most eltart már egy ideje. A barátnőm azzal riogat hogy, mi van ha most kettő pete indult útnak. Lehet pl ilyen miatt? Na de zárom soraim. Köszönöm neked hogy, válaszoltál és ne haragudj hogy,ennyit zavarkodtam viszont. Köszönöm és szép napot kívánok

2011. febr. 9. 11:25
 7/15 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolómnak! Köszönöm hogy, ídőt szakítottál rám. Biztony az nem befolyásólja szerintem se hogy, milyen sebességgel halad a pete. Sem a vérzésidőpontját.De esetleg olyan nemjöhet szóba hogy, lassabban következik be e tüszőrepedés és így a 7-éből 8-a lesz vagy 9. Én mindíg a folyásra illetve egyéb jelzésekre hagyatkozok. Motmár úgy ahogy, abba maradt ez a tojásfehérjés váladékozás de nemértem hogy, ez a hasfájás miért nem. Na de ne haragudj hogy, zavartalak. Köszönöm még egyszer hogy. írtál nekem. Jólesett és szép napot kívánok.
2011. febr. 9. 11:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl.nem jött be ez a 14 nap.Nekem (+)(-)1 nap,de megvan az a 28 nap, és mi próbáltuk ezt a 14 naposat, a folyásom alapján is úgy tünt ez a legalkalmasabb nap és mégsem jött össze.


Amúgy nem 3 nap van a megtermékenyítésre?Mármint a spermának 3 napja van arra h. (elkapjon) egy petesejtet?

2011. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik válaszolóm!

Mindenfelé azt tanultam hogy, csak 48óra kb. A petének meg 24 óra. Egyébként most "kipróbáltam" ezt a 3,- dolgot és remélem sikerül. Mindenki örülne a jövevénynek.

Csak az a baj hogy, ezer meg ezer dolog gátolhatja meg a babát. Így meg az ember sosem tudja kideríteni hogy, pontosan melyik is a legjobb megoldás. Nem? Illetve tanultam egy olyat hogy, ha épp az elején sikerül akkor lány lesz a baba ha késöbb akkor fiú. Lehet fordítva már nem emlékszek pontosan de sokan efféle módszerrel szeretnék kicsit manipulálni hogy, fiú vagy lány babájuk legyen. Köszönöm szépen hogy, írtál nekem és szép estét kívánok.

2011. febr. 9. 21:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem félidőben van peteérésem. A cervixváladékom megváltozik, olyan mint a tojásfehérje előtte pár napig.


Viszont most bunkó kérdést fogok feltenni.


Oké, hogy ha valaki babát szeretne és nyílván odafigyel mikor,stb, de őszintén, miért kell ezt figyelni annak, aki egészséges? Hátha babát akartok, akkor annyi, hogy nem védekeztek szeretkezéskor. Annyi az egész, hogy szeretkezzetek és kész. Mit kell ezen számolgatni?

2011. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!