Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar lassan nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar lassan nem tudom mit higyek, megis?

Figyelt kérdés
arrol van szo megismertem egy fiut meg a nyaron,kulfoldon,en hamarabb hazajottem,nagyon jol kijottunk,aztan megkerdodott nekem a suli,neki az egyetes.aztan hazajott o is.25 km`re lakik tolem,szulinapomkor eljott felkoszontottt,aztan minden hetvegenkent eljott hozzam,volt mikor 2 hetente,csak sex semmi mas,mert nem akarja...tudom mit mondtok,hogy csak kihasznal..igen ugyvan de en mar beleszerettem,es tudja kerdeztem is hogy nem akar tobbet de nem,aztmondta nem kell neki baratno stb,oke megertettem nem is kerdeztem tobbet,tart hozzam?tetszek neki vagy mi van mert en mar nem hiszek semmit...csak megtesz 25`kmt hogy eljojjoon,es nem csak sex,hisz varos,kaphatna maganak,ha csak nalam arra menne,nem hinnem hogy kepes lenne csak sex`ert megtenni 25km..hisz egyetemen is van.
2011. febr. 7. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
neki az egyetem*
2011. febr. 7. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:

25 kmet h 1 jó csajt GARANTÁLTAN gerincre vághasson? lazán .. XD még ilyen hiszékeny csajokat 25 kmre :D [debrecentől]


19F

2011. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt nem ertem
2011. febr. 7. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

ügyes vagy és okos :D

25km et kell mennie hogy GARANTÁLTAN kapjon 1 pinát a fszára :D és szerinted ez nem éri meg neki ?:D nem kell érte bájcsevegni le itatni oda megy dumálgat 1 kicsit majd gerincre vág .. lazán megéri

mind ezt úgy hogy csinálhatja 1 darabig mivel te úgy is azt hiszed h szeret:D

19F

2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd fordítok. Azt próbálta kifejezni, hogy 25 km-t simán megéri utazni egy jó szexért.
2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is vmi hasonló lehet a dolog mögött.Az szinte biztos, h tetszel neki, különben nem kellenél szexre sem, de ennyi
2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!