Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak szép alakja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak szép alakja van és szép arca. Csak az orra nagy, akkor kinek tetszene?

Figyelt kérdés
Amúgy rendes,jófej lányról van szó..kicsit mondjuk r*bancos..de ebben a suliban ez semmi..
2011. febr. 7. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

pl mert a szép arcba az orr is bele tartozik azért hülye a kérdés :D meg mert ennyi miatt nem fogsz kevésbé tetszeni a pasiknak :D és mert mi pasik beszélgetés közbe úgy is a melled nézzük :D ha az jó akkor minden jó XD


19F

2011. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fa.szságokat beszélsz 19F


1. Van csúnya nagyorrú lány és szép nagyorrú lány. És a szép lány nagy, de szép orral rendkívül érzéki, szexuálisan izgató, van benne valami plusz erotikus.


2. És ha valakinek feltűnően érzéki nagy orra van, akkor nem a mellét bámulom beszélgetés közben. Meg amúgy sem, mert nem vagyok paraszt, hogy fixírozzam és zavarba hozzam. Az más kérdés, hogy a mellét is feltérképezem, de diszkréten. Engem is zavar, ha korlátlanul és gátlástalanul stírölik a fa.szomat gatyában (ellentétben azzal, ha csak megnézik).


3. Kur.vára nem igaz, hogy ha a mell jó, minden jó. Nekem pl. nem kell olyan jómellű lány, akinek antipatikus az arca. Vagy szar a segge. És nálam a punci típusa is fontos.


F36

2011. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kieg:


Simán utánafordulok és leblokkolok egy szexi nagyorrú lány láttán utcán, plázában, és amíg tudopm, áhítattal követem a szememmel.

2011. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!