Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért csinálja velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja velem?

Figyelt kérdés
VAn egy férfi régebben járogattunk titokban,úgy lett vége a kapcsolatnak hogy nem is kerestük többé egymást,nem is beszéltük meg.Egyik nap láttam keresett kétszer is,utána felhivtam hogy mi újság.Tök rendes volt,még bókolt is,meg fel idézett egy két dolgot mondta h össze futhatnánk valamikor.Na mindegy is,de másnap rámirt és olyan más volt a stílusa,a nőkről beszélt és írogatta hogy evvel feküdne le,meg nő kell neki,meg szexuális témáról beszélt más nőkről.Mondtam neki h hagyja abba.Mire jó ez h nekem ecseteli ezeket?Nem hiányzik nekem ez hogy még jobban fájjon.Mire jó ez?
2011. febr. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kangörcse volt akkoris, most is.
2011. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sofiel válasza:
Első gondolat, hogy nyilván szexhiánya van, és elővett téged. Másrészt talán eszébe sem jut, hogy neked fájdalmat okoz ha erről beszél, hiszen azt írtad, hogy te sem kerested őt, nem is akartad megbeszélni te sem. Akkor valószínűleg ő is azt gondolta, hogy nem érdekled, érzelmileg nem jelentett neked sokat. Így legfőképpen a szex-témával gondolja, hogy felébreszthető a kapcsolatotok, és ezért erőlteti ezt a témát, így ő kevésbé tűnik sérülékenynek. (Nekem legalábbis kicsit túlerőltetettnek tűnik, ahogy ragozza ezt.) Talán fél az érzelmeit megmutatni. - De lehet, hogy csak az A-verzió és szexelni akar... Ezt neked kell érezned, hogy milyen volt a kapcsolatotok, pl. melyikőtök volt jobban "oda" a másikért.
2011. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az tény hogy a szexen volt a hangsúly mert teljesen oda voltunk egymásért,megőrültünk egymás mellett.Ha találkoztunk rögtön egymásra vetettük magunkat.Uh nem tudom,akkor miéer nem mondja h szexhiánya van miért kell olyat irni h ő más lányokkal csinálná??
2011. febr. 7. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én letiltanám a számát. Ne hagyd, hogy hülyére vegyen.
2011. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg akar kapni valószinüleg szeretné ha belemennél egy közös szexbe. Az is lehet hogy megszerezni akar, és ezzel próbál féltékennyé tenni hogy más nőkről beszél. Nem vagy közömbös neki szerintem.
2011. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!