Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most micsoda? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most micsoda? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Van egy idősebb srác aki iránt rajongok. Nagyon érdekel mint ember, nézem a facebook meg iwiw profilját, kicsit olyan mint egy példakép. ÚGY semmit nem akarok tőle, de azért megilyeszt a dolog. Ez normális?


19/F


2011. febr. 7. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A megijeszt, az j-vel írják. De ne ijedj meg! XD Ha nem akarsz tőle semmit, csak példakép, akkor miért ijedeznél?
2011. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen mondás, hogy: "Ne legyen hősöd, senkire ne nézz fel! Mert ha valaki előtted jár az úton, minden ami valaha lehetsz... második." Eszerint éltem eddig, de nem volt könnyű eredetinek lenni. Árral szemben, sokszor egyedül és rohadt magányosan, hiába a haverok. Nehéz vándorút! Tiszteletnek lennie kell benned mindenhogyan, de kérdőjelezd meg a "példaképed" és ha józan ész alapján is követendőnek tartod a példáját, csináld ha úgy könnyebb neked. Viszont bajba kerülhetsz és őt okolod majd, ha nem sikerül úgy, mint neki. Te nem ő vagy, nem lehetsz olyan, ez a lényeg.
2011. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!