Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Sziasztok. arra lennék kiváncsi hogy ilyen kedves jofej inteligens pasik jönnek be nektek vagy inkább ilyen szemétkedő, perverzebb pasik teccenek?ja és pl ilyen vaskosabb pasik vagy magas vékonyabbak?--> pl 180 cm 70-72 kg.
2011. febr. 6. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen 165 cmnél magasabb de ne legyen azért kis fogpiszkáló legyen rajta mit fogni meg legyen egy kis izma. Jofej inteligens bejön mert a bunko idiotákból meg nagyon sok van
2011. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajjj annyi ilyen kérdés van...keress rá..ma is volt...

Egyébként ahány lány annyiféle pasit képzelnek el..

nekem pl szemétkedő pasi nem jön be, perverzebb..hát nagyjából minden pasi perverz valamilyen szinten...inkább a kedves jofej intelligens srác jön be

az hogy milyen teste mindegy, olyan se nem túl vékony, se nem kövér

2011. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
185cm-85kg, kreol bor, barna vagy fekete haj, barna vagy kek szem, humoros, sportolo, romantikus de ramenos! Es buszke! :) szoval ne lassam azt rajta hogy minden csaj utan folyik a nyala:)
2011. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Külső:

Legyen nálam magasabb, bár ez nem nehéz (161cm vagyok), az azért előny, ha nem 180centi feletti. Legyen egy kicsit izmos, épp annyira, hogy látszódjon rajta, hogy foglalkozik önmagával. Az nem olyan fontos, hogy milyen a haja (hosszabb, rövidebb, zselézett stb.), sokkal fontosabb az, hogy passzoljon a vonásaihoz, előnyös legyen neki az a haj. A barna szemek a gyengéim, de ez nem fontos. Ha szeretek valakit, akkor kék vagy zöld szemmel is szeretem, nemcsak barnával. Az öltözködés számomra fontos. Ezt nem úgy értem, hogy rengeteg ruhája legyen és hetente járjon shoppingolni, hanem úgy, hogy mindig az alkalomhoz illően jelenjen meg és tiszta ruhában. Fontos, hogy ápolt legyen. Ez alatt nem azt értem, hogy órákig csinosítgassa magát mielőtt elindul otthonról, hanem azt, hogy ápoltak legyenek a körmei, a haja ne legyen zsíros, a bőrére is figyeljen (ne legyen száraz, használjon testápolót), és legyen jó illata. Imádom a férfias illatokat pl. Axe stb. Ez végülis azt gondolom az alapvető higiénikai dolgokat jelenti.


Belső:

Először is rám nagyon igaz az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Hiába néz ki jól egy pasi és jó az illata, ha a belső nem stimmel felejtős az egész.

Számomra sokkal fontosabb a belső, de belátom, hogy a külső is számít, hiszen az első pillanatban meg kell, hogy fogjon benne valami ahhoz, hogy a későbbiekben találkozgassunk.

Legyen figyelmes és megértő, türelmes ( főleg szexuális téren, ugyanis 15 éves létemre nekem idő kell ahhoz, hogy odaadjam valakinek, plussz az első együttlét számomra igen fontos. Ez az idő pedig nem 1-2 hét, de nem is 1-2 hónap). Legyen okos és vicces, de tudja hol a határ. Ne akarjon okoskodni és tudja, hogy mikor van helye a tréfálkozásnak és mikor nincs. Legyen egy kicsit udvarias, romantikus, de ne vigyük túlzásba, mert én sem vagyok annyira romantikus alkat. 1-1x jól esik egy szál rózsa, vagy más virág, 1-1 bók, de ne csak ebből álljon a kapcsolatunk:)


Most úgy őszintén: túl nagyok az igényeim??!:/

Mert egy ilyen fiúval nem találkoztam még...Vagyis eggyel igen, de neki volt barátnője, most pedig, hogy szakítottak a legjobb barátnőmre hajt:(

15/L

2011. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző: szinte magamra ismertem(mármint lány vagyok,hasonló igényekkel :)) )

Én sem találkoztam még ilyen sráccal,de a remény hal meg utoljára :))

2011. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elozoknek::) Az en pasim olyan amilyennek leirtad:P Sot meg gondoskodo is, es nagyon odavan ertem, es kiteszi a lelket is:D Persze nem konnyu elerni azt hogy valaki ilyen legyen, de nekem sikerult:) Szoval azt a kozmondast se felejtsetek el hogy_amilyen a mosdo ,olyan a torulkozo_szoval ha neked ilyen elvarasaid vannak a ferfiakkal szembe akkor te is legy ilyen:) ja ...amugy az elvarasaidhoz illetoen sztm nincsenek nagy elvarasaid:D En pl aztis elvarom hogy egy pasinak legyen valami a labakozott vagy azt hogy ne legyen tobb keresete mint nekem:)) huly.en hangzik de nekem ez fontos hogy en legyek az "UR" a hazba:D Azthiszem hogy ezzel erem el azt hogy mindenkit kedvemre folyasolok be:) Az az a penz a hatalom a hatalom meg...aaaaa!Gooood

Kerdezonek:Mar valaszoltam elobb:)

2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!