Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy skorpió lány, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy skorpió lány, és egy halak fiú, összeillik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 18:41
 1/9 anonim válasza:
100%

A skorpiót sztem ne tedd egy akváriumba a halaiddal, mert előszöris megfullad, meg megeszi a halakat.


Amúgy meg soha! Össze ne jöjjetek. A skorpió lány és halak fiú páros, majdnem olyan rossz, mint a bak-vízöntő:O:O Szerintem többet ne találkozzatok!


Am ne haragudj, de ez nagyon hülye kérdés. Ha összeilletek, azt nem ilyen baromság fogja eldönteni, hogy milyen a csillagjegyetek. Az ilyen hülye horoszkópokkal jobb nem is törődni. Néha elolvasom az enyémet, és már gimnazista korom óta üzleti sikereket avagy zakókat jósol a következő hétre, amikor nem is foglalkozok egyelőre ilyesmivel.

2009. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Sztem ne ezen múljon már a kapcsolatod!

Ez olyan,h a halak lány-oroszlán fiú nem illik össze....de nagyszüleim (halak-oroszlán) és már 50 éve boldog házasok! Én és barátom szintén (halak-oroszlán) és 2,5 éve együtt vagyunk! Ha ezen múlott volna az,h összejövünk...

Az a fontos,h ha vonzódtok egymáshoz és nem az,h milyen a horoszkópotok....

2009. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igy nem tudom.Nézd meg mondjuk a harmonet.hu vagy valamilyen (párositó)horoszkópot
2009. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi bak-halak páros vagyunk. A kedvesem mindent elvisel tőlem, bár nem vagyok egy hárpia, csak sokszor nagyon önfejű és akaratos, munkamániás. Nem tudom, hogy ez csak a csillagjegyének köszönhető-e. Szerintem ne a csillagjegyekre adj elsőként, ismerjétek meg egymást, majd kiderül, hogy összeilletek-e. Mi már több mint 11 éve együtt vagyunk és még soha nem veszekedtünk.
2009. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
2009. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm. Végülis rám (skorpióra), teljesen igazak amiket írnak jellemzőként, és megnéztem a halakra jellemzőket, és az is teljesen igaz, szal. nemtom... majd lesz vhogy..
2009. febr. 8. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó párosítás lehet a Víz-elem miatt.

A Skorpió is nagyjából arra vágyik,amire a Halak, annyi különbséggel, hogy a Skorpió sokkal energikusabb, mint a Halak.

Félig-meddig Tűz jegy a Skorpió is, de a téli időszak miatt ( amelyik évszakra esik az időintervalluma) mégis a Víz elemhez kötik, pedig sokkal erőteljesebb, mint a többi Víz - jegy.

A Skorpióban is nagy a hajlam az elmélyülésre, de sokkal dinamikusabb jegy, mint a Halak, így az önmérséklet nagyon fontos a kapcsolatban, mert elijesztheti a nyugodtságra, kellemes közegre törekvő "Halacskát".

2009. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

29/L

Nalunk ez a parositas 7 eve mukodik.Az utolsonak teljesen igaza van.En eleg porgos voltam,vagyok,de mindig a baratom az,aki mellett megkapom azt a nyugalmat,amit nem adnek fel semmiert.Az elso percben,amikor kozelebb kerultunk egymashoz,ereztuk mind a ketten azt a valamit,amit nehez megfogalmazni,de osszekapcsol minket.De persze nem hiszem hogy a horoszkop miatt vagyunk jol meg.Adni es kapni,en ebben hiszek.

2010. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivan???

én skorpió vagyok éás csak a halakkal jövök ki.volt egy 4 és egy 2 éves kapcsim halakkal.a többi jeggyel még ennyire se jövök ki.meg van egy halak nagyon jó baratom.

2010. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!