Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? (mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (mindenkit felpontozok! )

Figyelt kérdés
Van egy srác, (tudom rosszul kezdődik, és már unjátok is ezeket a kérdéseket :D) 4.be egy napköziben voltunk. Egyszer az egyik lány fejbe csapta egy matekkönyvvel és ő azt hitte, hogy én voltam és ő nekem adta vissza... Évfolyamtársak vagyunk és "barátok". Most 8.-ba eszembe jutott a 4.es történet, és ezzel szívattam hetekig, minden szünetbe nálam volt a matekkönyv, hogy vissza adjam, a végén ő csapott engem fejbe megint...:D Aztán kapott egy jó nagyot ő is, most nem hagytam annyiban :D Azóta, mindig a matekkönyvvel szívat. Sokat is hülyülünk, amúgy ez tudom, hogy elég dedósan hangzik, de ez van. Mindig játszunk, aztán van, hogy megharagszom rá, mert mondjuk véletlen eltépi a füzetem, vagy másért. Nekem egyre jobban kezd megtetszeni, és azt veszem észre, hogy én is tetszem neki legalább egy kicsit. Van egy barátja fiú, vele is nagyon jóban vagyunk, és ő mindig nevet rajtunk amikor vitatkozunk :D Ugye ő jóban van az én barátnőimmel is, azért lettünk jóban, mert ők barátok voltak, de velem mindig többet foglalkozik. Midig velem hülyül, és nagyon jól elvagyunk. Egyszer amikor összevonták a 2 osztályt, mivel mind2 osztályból nagyon sokan hiányoztak, mögötte ültem a barátnőmmel, és akkor is elkezdett radírral dobálni, én meg visszadobtam és "radír csatáztunk" :D (elég gyerekes tudom) és egész órán hülyültünk, jó volt :D Szerintetek tetszem neki? (ő soha se fog kezdeményezni, kizárt nagyon félős, de egyenlőre még én se szeretnék, még ismerkedünk :D ) Amúgy mind2-en ugyan azt a sulit és osztályt jelöltük első helyre :D
2011. febr. 4. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát ha megteszed vele ,lehet elis veszited ,lehet jobban lázba jön ,vagy esetleg csak vissza fogja magát
2011. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor inkább nem iratom meg vele. Amúgy a felvételin 1 ponttal többet ért el, és nem akartam, hogy megtudja, és azóta azzal zaklat, hogy hány pontot értem el, és nevetünk rajta mindig :D Ha megtudja, hogy 1 ponttal többet ért el, akkor egész évbe azt hallgathatom...:D
2011. febr. 4. 14:22
 13/17 Norb66 ***** válasza:
Bőven lehet ebből egy csomó minden :) Csak meg kéne ismernetek egymást, sétálgatni, találkozgatni satöbbi. Jó lenne ha a fiú elhívna téged valahova, akár randira, ha nem túlzás. De megkérdezheted te is, hogy nincs-e kedve találkozni veled valamikor, mondjuk most hétvégén. Beszélgessetek sokat. :) Hajrá! :)
2011. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Neki van msn-je, de nekem nincs meg, mivel úgy sincs fent soha, és utálja a közösségi oldalakat, nem egy net függő...

Telefon száma nincs meg, és csak a suliba találkozunk. Meg ha elhívnám kicsit fura lenne...Amúgy ők már hívtak engem és a barátnőimet el mindenfelé, de sose mentünk.. Amúgy régen az ő legjobb barátja összeakart velem jönni, de nekem ő csak barát....(remélem már nem tetszek a barátjának) és igen, még ismerkedünk :) Köszönöm és tényleg ment mindenkinek a "lájk" :D

2011. febr. 4. 14:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha hívnak valahova, menjetek el a bnőiddel, így közelebb kerülhettek egymáshoz:)Egyébként igen, valószínű h tetszel neki:)
2011. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, és elmegyünk :)
2011. febr. 4. 19:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztm igen! Sok sikert!! :)) /Pontot ne feljtsd el!/
2013. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!