Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? (mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (mindenkit felpontozok! )

Figyelt kérdés
Van egy srác, (tudom rosszul kezdődik, és már unjátok is ezeket a kérdéseket :D) 4.be egy napköziben voltunk. Egyszer az egyik lány fejbe csapta egy matekkönyvvel és ő azt hitte, hogy én voltam és ő nekem adta vissza... Évfolyamtársak vagyunk és "barátok". Most 8.-ba eszembe jutott a 4.es történet, és ezzel szívattam hetekig, minden szünetbe nálam volt a matekkönyv, hogy vissza adjam, a végén ő csapott engem fejbe megint...:D Aztán kapott egy jó nagyot ő is, most nem hagytam annyiban :D Azóta, mindig a matekkönyvvel szívat. Sokat is hülyülünk, amúgy ez tudom, hogy elég dedósan hangzik, de ez van. Mindig játszunk, aztán van, hogy megharagszom rá, mert mondjuk véletlen eltépi a füzetem, vagy másért. Nekem egyre jobban kezd megtetszeni, és azt veszem észre, hogy én is tetszem neki legalább egy kicsit. Van egy barátja fiú, vele is nagyon jóban vagyunk, és ő mindig nevet rajtunk amikor vitatkozunk :D Ugye ő jóban van az én barátnőimmel is, azért lettünk jóban, mert ők barátok voltak, de velem mindig többet foglalkozik. Midig velem hülyül, és nagyon jól elvagyunk. Egyszer amikor összevonták a 2 osztályt, mivel mind2 osztályból nagyon sokan hiányoztak, mögötte ültem a barátnőmmel, és akkor is elkezdett radírral dobálni, én meg visszadobtam és "radír csatáztunk" :D (elég gyerekes tudom) és egész órán hülyültünk, jó volt :D Szerintetek tetszem neki? (ő soha se fog kezdeményezni, kizárt nagyon félős, de egyenlőre még én se szeretnék, még ismerkedünk :D ) Amúgy mind2-en ugyan azt a sulit és osztályt jelöltük első helyre :D
2011. febr. 4. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
igen tuti,gyühet a ponty
2011. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igaz hopgy dedós ,de lehet benne valami ,amugy meg kezdeményezz te ...
2011. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
jöttem a pontomért! :P
2011. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Általános iskolában mi is mindig így udvaroltunk egymásnak... Nem volt semmi komoly, de ez mindenképpen szimpatizálást fejez ki :)
2011. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tetszel neki, és szerintem a kis játékaitok ebben a korban helyén vannak, hiszen nem rég még kisgyerekek voltatok. Jobb mintha a WC-ben bagóznátok. Én azt gondolom, hogy ha kezdeményeznél, biztosan sikerrel járnál. Azért óvatosan...még a végén megijeszted.
2011. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ment a pont :D És igen az, de engem nem zavar, nekem épp az tetszik benne, hogy ilyen. :) Meg azok a szemek is, mindig úgy néz,hogy elnevetem magam :D (amúgy én elég nagy pókerarc vagyok, és sose tudja senki, hogy nekem épp ki tetszik..nem lehet észrevenni)
2011. febr. 4. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Aranyosak ezek a tini szerelmek. :)

Szerintem szimpi vagy neki, de egyelőre inkább csak barátkozzatok, esetleg hívd el egy üdítőre, vagy ilyesmi (már ha annyira félénk, hogy nem kezdeményez). Aztán majd kiderül, hogy csak barátság lesz belőle, esetleg valami több.

2011. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha majd el is gáncsol, akkor beért a szerelmetek! Kéz és lábtörést!!!

Jöhet a pont!!

2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most pl: eltépte a füzetem amikor "játszottunk" , és megharagudtam, és elkezdtem vele vitatkozni (amúgy csak egy lapot) és mondtam ma neki, hogy azt a lapot szépen átmásolja nekem, szerintetek tényleg másoltassam át, vagy ne?
2011. febr. 4. 13:58
 10/17 Azeriel ***** válasza:
72%
ahha
2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!