Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, szeretitek ha egy lány már az első pár randin lefekszik veletek? Lehet belőle hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Lehet belöle...de egy könnyen megszerezhetö csajt akkor sem tartanak sokra...inkább ne számitsd hosszu kapcsolatra.akiért harcolhatnak azt jobbanemgbecsülik:)

szerintem.

2009. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Értem megküzdöttek, sajna mégsem becsültek meg :( Idáig még egyetlen fiú sem :(
2009. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem adom magam konnyen, de eddig még nem becsult meg senki.. Barátaim sincsenek! Amúgy szerintem már a mai világban a fiúk jobban szeretik ezeket a fuvel-fával r.bancokat! Szomorú, de ez van...
2009. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen szeretjük. MI az első héten lefeküdtünk, és már több, mint 1 éve együtt vagyunk, és ÖRÖKRE együtt is leszünk. (minimum 88 év)
2009. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

A férjemmel mi az első randinkon lefeküdtünk, bár nem voltunk idegenek egymásnak, egy baráti társaságba jártunk.


Szerintem egy kapcsolat nem csak ezen múlik, sokat számít a 2 fél személyisége.

2009. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

15:35ösnek:

Azért ne a fiukat hibáztasd mert hülyékkel álltál le...én is mondhatnám hogy a csajok meg 30 dolog miatt nem normálisak.


Én egyébként azt szeretem ha nem adja meg magát egyből a csaj, de nyilván ha 20év felett egyből lefekszik egy csaj egy fiuval az tök normális, és lehet belőle hosszutávú dolog.

Én barátnőmmel 1 honap utan fekudtunk le Ő 19 én 22. És boldogok vagyunk meg szerelmesek, de ha első nap lefekszik velem akkoris ez lenne mint most :) !

2009. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azok a csajok hülyék, akik úgy vannak vele, hogy "jaj, ki kell várni az idejét". Sőt, tipikusan azok a lányok jók az ágyban, akik nem bírják sokáig a dolgot, bennük van tűz... Vannak persze kivételek, de nálam egyáltalán nem rossz pont, ha gyorsan kezdődik a dolog, a szex, ha védekeztek nem egy nagy durranás, csak 1-2 csaj túlmisztifikálja.
2009. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy valaki vár, nem azt jelenti, hogy túlmisztifikálja! Egyszerűen csak azt, hogy van esze, és nem fogja magát az eslő jöttment csávóval megdugatni! És ha valaki vár az azt sem jelent, hogy nincs benne tűz, mert a párjáért ugyanúgy elepedhet, és nem bírja tűrtőztetni magát. Aki ilyeneket mond, az nem lehet túl értett, vagy a komoly és mély kapcsolotaok nem jönnek neki össze. Ha van esze egy lánynak, akkor észreveszi, és még jóhogy nem fog ilyennel kezdeni...
2009. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És még valami... Nem értem, hogy aki az ilyen lányokat szereti, az miért fújol a r.bancokra? Szerintem a kettő ugyanaz, csak ők nem kérnek pénzt...
2009. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

16:31-esnek igaza van! Az nem egy jó dolog, ha egy csaj mindig halogatja a dolgot, mert akkor tényleg nincs benne tuz, de viszont ne adja magát az elso és a második randin, mert az nagyon visszataszító tud lenni!

Mondjuk például én nem tudnám olyannal elképzelni a szexet, akit egyáltalán nem ismerek, eloszor találkozok vele, mert az szánalmas!

2009. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!