Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarhatja a szemproblémám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja a szemproblémám a lányokat?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, gyerek korom óta van egy szemproblémám, a bal szemem oda néz ahova akar. általában jobbra néz. Míg a jobb szemem ahova épp akarok. Persze ha észreveszem hogy máshova néz a bal szemem tudom kontrolálni.


Szóval ez zavarja a lányokat? Azért kérdem mert mindig miután észreveszik jót röhögnek rajtam. Pedig nem tehetek róla.


16/f


2011. febr. 2. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kiskorom óta szemüveges vagyok, és bár a szemeim jól állnak, de elég gyenge (-7esek) a szemeim. Én is azthittem, hogy ez egy nagy hátrány de mikor egismerkedtem egy lánnyal, ő aztmondta, hogy őt nem érdekli, és tényleg nem, mert azóta is eggyütt vagyunk. És ugyan nem plázacica, de eszméletlen szép, szóval aki feljebb írta, hogy kompromisszumokat kell kötni, azt szerintem ő se gondolja komolyan! Szóval csak hajrá!!!:)

17/f

2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha vmelyik lány igazán szeret, akkor neki nem számít a külsőd, hanem a belsőd számít neki igazán :)
2011. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20:49 Lehet h a szemüvegen kívül tök jól nézel ki, de az elég hihetetlen, h egy csúnya srác kellene egy 10/10-es lánynak. Sőt, még a csúnya lányoknak se nagyon, tapasztalatból mondom.
2011. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyomd napszemüvegbe, akkor csak azt hiszik, h drogos vagy
2011. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20:56 os. Nem vagyok egy húdemenő pasi sok drága cuccal, tök átlagos vagyok, és amúgy a barátnőm is azt mondta, hogy neki a kisugárzás a fontos, nem a külső elsősorban. De a fő, hogy a hátrányból előnyt tudj kovácsolni..:)
2011. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy átlagos/valamivel átlag alatti pasit nem láttam még jó csaj mellett, hanem hogy kancsalt. Az a tapasztalatom, hogyha az ember megüt egy bizonyos szintet, akkor onnantól lehet előnyre szert tenni dumával, kisugárzással, ésszel, stb. DE az a bizonyos szint kb az, hogy ne legyél csúnya és ne legyen feltűnő testi hibád. Én tökátlagos vagyok: szemüveges, testalkatilag elég vékony, arcra enyhén jóképű (de legalábbis nem visszataszító), és mégis egy szuperaranyos, objektíve 8/10-es (persze nekem ő a leggyönyörűbb a Földön^^), korban hozzámillő barátnőt hordozhatok a tenyeremen. Sajnos azonban ismerek nálam kevésbé szerencséseket (konkrétan kancsalt is), akik nem ütik meg a minimumszintet, na ők hiába jófejek meg okosak. Vagy nincs barátnőjük, mert nem adják alább az igényeiket, vagy úgy-ahogy elvannak egy arcra helyes (vagy nem), de kicsit (vagy nem kicsit) kövér csajszi mellett. KIVÉTEL NÉLKÜL. Nem mondom, hogy igazságos, de jobb, ha az ember reális elvárásokkal indul neki az életnek. Meg aztán felnőttkorodban ha sikerül sok pénzt összegyűjtened, akkor valószínűleg a jócsajok közül is lesz, akinek feltűnnek a belső értékeid, szóval ne búsulj ;-)
2011. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi

[link]

Ez nem én vagyok xd

2011. febr. 3. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!