Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarhatja a szemproblémám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja a szemproblémám a lányokat?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, gyerek korom óta van egy szemproblémám, a bal szemem oda néz ahova akar. általában jobbra néz. Míg a jobb szemem ahova épp akarok. Persze ha észreveszem hogy máshova néz a bal szemem tudom kontrolálni.


Szóval ez zavarja a lányokat? Azért kérdem mert mindig miután észreveszik jót röhögnek rajtam. Pedig nem tehetek róla.


16/f


2011. febr. 2. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes. De a normálisabb lányokat nem fogja zavarni, persze meg kell szokniuk hogy a szemed önálló életet él, de ez nem fogja őket zavarni, főleg nem fognak kiröhögni érte.:) Ne parázz, azokkal meg ne foglalkozz akik kiröhögnek. Viszont ha ez már téged is zavar, akkor beszélj a szüleiddel, és menjetek el orvoshoz. Biztos tudnak valamit mondani rá. :)


18/l

2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feltűnő akkor akaratlanul is nagyon vicces tud lenni a dolog. :D De még előny is lehet ha poénkodsz vele és ha szeret valaki a szemed mellékes lesz .
2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én most így elolvasva is jót röhögtem rajta!! De szerintem, ha ismernélek biztos nem zavarna!
2011. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az hogy poénkodj vele az tényleg nagyon imponáló lenne:)Egyébként ha megszeret egy lány nem fogja zavarni a szemed:)
2011. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Kancsal pasit még nem láttam jó csaj mellett. Persze lehet barátnőd, de külső terén valószínűleg kompromisszumokat kell majd kötnöd :S
2011. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Töki.Szerintem ne parázz, figyelj én marha jót röhögtem(nem sértés csak jól fogalmaztál:) Szerintem nem igazán lesz probléma, aki szeret tök mind1 nézhet akár mind a 2 szemed oda ahova akar.Ráadásul még előnyöd is van mert ha barátnőddel sétálsz az utcán és meg nézel egy szemrevaló nőcit nem ordítja le a fejed.Na ne parázz menj csajozni.

19F

2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos így nehéz lesz bnőt találnod, mert minden lánynak a külső a legfontosabb.
2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
sz0pja le az Isten f*szát minden lány aki a külsőt nézi!!! A qrva anyukat már annak a sok plázacicának... Azt hiszik ők tökéletesek...
2011. febr. 2. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
ma 19:19 vagyok az ilyen hülyeékkel akik aztmondják nehéz lesz mert a külső a minden azokkal ne törődj szerintem még nem volt Barátnőjük.Én a mostani barátnőmet úgy ismertem meg, hogy épp műhelyből jöttem haza hulla fáradtan olajos koszos melós ruhában...
2011. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem annyira gáz ha jól koordinálod és nem a melleit nézed a másik szemeddel XD próbálj meg jófej lenni hülyíteni de úgy finoman csak annyi hogy begyere neki
2011. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!